Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2021, 18:13

autor: hexx0

Premiera Microsoft Flight Simulator na XSX|S - zobacz piękny trailer

Microsoft Flight Simulator jest już dostępny na konsolach Xbox Series X i S. Gra „waży” ponad 120 GB w wersji standardowej i można ją pobrać w ramach usługi Xbox Game Pass.

Zgodnie z zapowiedzią Microsoft Flight Simulator jest od dziś dostępny na konsolach Xbox Series X i S. Przypominamy, że tytuł posiada funkcje cross-play i cross-save oraz można w niego zagrać w ramach usługi Xbox Game Pass. Poniżej możecie obejrzeć śliczny czerwcowy trailer MSFS, opublikowany przez twórców raz jeszcze z okazji konsolowej premiery.

Sprawdziły się przewidywania fanów, którzy zakładali, że aby cieszyć się symulatorem lotu „zielonych”, trzeba będzie pobrać ponad 100 GB danych. Teraz wiemy, iż ściągnąć należy dokładnie 124,8 GB dla wersji standardowej.

Równocześnie z wydaniem Microsoft Flight Simulator na konsole dziewiątej generacji pojawił się zapowiadany patch dla edycji PC, który aktualizuje grę do wersji Sim Update 5. Łatka „waży” 40,29 GB i według zapewnień deweloperów znacząco poprawia m.in. wydajność czy zasięg rysowania drzew.