Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2022, 12:35

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Michael powróci w GTA Online? Aktor droczy się z fanami

Fani spekulują, że kolejną postacią, która trafi do GTA Online w ramach fabularnej aktualizacji, będzie Michael. Aktor podsyca te plotki, rzucając fanom niejednoznaczne odpowiedzi.

Fani GTA Online spekulują, iż w kolejnym dodatku do gry powróci postać Michaela. Aktor głosowy bohatera droczy się z fanami na Twitterze, co jedynie podsyca atmosferę niepewności i oczekiwania.

Wskazówki, dużo wskazówek

Gdybanie o tym, czy Michael trafi do GTAO, czy też nie, rozpoczęło się w głównej mierze po opublikowaniu wiadomości przez portal VG247.

Dotyczy ona m.in. nowego NPC, który trafił do gry. Pojawia się on przed budynkiem studia Record A pomiędzy 7:00 a 11:00 rano. W tym samym miejscu ustalony jest również spawn point scenariusza zatytułowanego „movie_set”.

Data miner, który odkrył te szczegóły, wspomniał też o wskazówkach dotyczących filmów, jakie znaleźć możemy w trybie Roboty w Vespucci (Remiks), który całkiem niedawno trafił do GTAO.

Wszystko to zdaje się bardzo dobrze składać w jedną całość, sugerującą nam, że kolejne DLC będzie związane z filmami, a jeśli filmy, to Michael.

Źródło: Twitter

Ned Luke bawi się z fanami

Aktor głosowy Michaela ? Ned Luke ? bardzo żywo zareagował na wiadomość z wcześniej wspomnianego portalu. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy jeszcze bardziej niż wcześniej, zaczęli domyślać się, kogo przywróci do GTAO kolejne DLC.

Michael powróci w GTA Online? Aktor droczy się z fanami - ilustracja #2
Źródło: Twitter.
Michael powróci w GTA Online? Aktor droczy się z fanami - ilustracja #3
Źródło: Twitter.

DLC z Michaelem jest całkiem możliwe

Michael jest jedyną postacią z głównego trio GTA V, która do tej pory nie pojawiła się w dodatku do GTAO. W aktualizacji The Contract mieliśmy okazję ponownie spotkać Franklina, z kolei Trevor pojawił się siedem lat temu w The Heist.

Na sam koniec warto wspomnieć, że dopóki nie otrzymamy oficjalnej informacji od Rockstara, należy wszystkie informacje traktować z przymrużeniem oka. Szczególnie, że Ned Luke daje graczom więcej pytań niż odpowiedzi.