filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 grudnia 2023, 11:13

autor: Kamil Kleszyk

Master Chief wraca w zwiastunie 2. sezonu serialu Halo

Amerykańska platforma Paramount+ udostępniła w sieci zwiastun drugiego sezonu Halo. Poznaliśmy również datę premiery nowych przygód Master Chiefa.

Źródło fot. Halo, David Wiener, Amblin Television, 2022
i

Po blisko dwóch latach od premiery pierwszego sezonu serialowej ekranizacji cyklu gier Halo, na amerykańską platformę Paramount+ trafią kolejne odcinki głośnego widowiska. O tym, czy warto było tyle czekać, dowiemy się już wkrótce. Już teraz jednak możemy obejrzeć pierwszy zwiastun przedstawiający nowe przygody Master Chiefa.

Jak zapewne sami zauważyliście, w drugim sezonie Halo akcji brakować nie będzie. Zauważalna jest również zmiana w wyglądzie Cortany, której design w pierwszym sezonie był przez widzów mocno krytykowany.

Tak według oficjalnego opisu prezentować się będzie fabuła drugiego sezonu Halo:

Master Chief John-117 prowadzi drużynę elitarnych Spartan przeciwko kosmicznemu zagrożeniu znanemu jako Przymierze. Będąc największą nadzieją ludzkości na zwycięstwo w otwartym konflikcie, John-117 odkrywa, że coś łączy go z pewną tajemniczą strukturą, mogącą skrywać klucz do zbawienia ludzkości. Albo jej ostatecznej zagłady.

W Master Chiefa ponownie wcieli się Pablo Schreiber. Na małym ekranie partnerować mu będą m.in.: Natascha McElhone, Jen Taylor, Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Olive Gray, Charlie Murphy, Bentley Kalu, Natasha Culzac, Yerin Ha i Kate Kennedy.

Premiera drugiego sezonu Halo na platformie Paramount+ odbędzie się 8 lutego 2024 roku. Nie ujawniono jeszcze, kiedy nowe odcinki produkcji trafią w Polsce do serwisu SkyShowtime.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej