filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 maja 2022, 13:35

Margot Robbie gwiazdą prequela Ocean’s Eleven

Margot Robbie może odegrać główną rolę w prequelu kultowego filmu z 2001 roku, Ocean's Eleven. Produkcja wciąż czeka na zielone światło od Warner Bros. i jeśli je otrzyma, prace nad nią powinny ruszyć w przyszłym roku.

Źródło: YouTube / Paramount Pictures

Według informacji, jakie posiada portal Variety, prequelem ma zająć się Jay Roach, reżyser, który pracował wcześniej z Margot Robbie przy filmie Bombshell. Ze scenariusz odpowiedzialna będzie Carrie Solomon, która ma przenieść akcję serii z dala od Las Vegas, umiejscawiając ją w Europie z lat 60. Dodatkowo wciąż nie jest znany tytuł, jaki miałby otrzymać planowany film.

Margot Robbie ma na głowie dużo projektów

Nie ma jednak pewności, że Margot Robbie weźmie udział w prequelu. Jeśli będzie on powstawał, to zdjęcia prawdopodobnie rozpoczną się w 2023 roku, a wtedy aktorka będzie zajęta promocją filmu Barbie od Warner Bros., gdzie zagra obok Ryana Goslinga (w roli Kena) i wcieli się w popularną lalkę. Premiera Barbie jest zaplanowana na 21 lipca 2023 roku.

Źródło: materiały promocyjne / Warner Bros.

Margot Robbie planuje sfinansować nowe Ocean's za pośrednictwem swojej firmy Lucky Chap, a Jay Roach ma być jego producentem. Szczegóły nie są jeszcze jednak znane.

Występ aktorki w prequelu Ocean's Eleven będzie kolejną ciekawą produkcją w jej portfolio. Zarówno Legion Samobójców, jak i Wilk z Wall Street zaprezentowały Margot Robbie w całkowicie różnych rolach, a Barbie może być kolejnym obrazem, w którym będzie mogła wykazać się umiejętnościami aktorskimi. Pytanie tylko, czy uda jej się znaleźć na to czas.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej