Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2020, 12:10

Mapa do Medieval Dynasty ułatwia odnalezienie zwierząt i kopalni

Jeden z graczy stworzył przydatną mapę do gry Medieval Dynasty, która ułatwia lokalizowanie określonych gatunków zwierząt. Twórcy produkcji wzięli też udział w kolejnej sesji Q&A, w czasie której odpowiedzieli na kilka pytań dotyczących m.in. osiągnieć i modów.

Mapa do Medieval Dynasty ułatwia odnalezienie zwierząt i kopalni - ilustracja #1
Medieval Dynasty nie należy do najprostszych gier.

W SKRÓCIE:

  1. przydatna mapa pomaga odnajdywać zwierzęta w Medieval Dynasty;
  2. produkcja doczeka się osiągnięć;
  3. twórcy na razie nie mają w planach wsparcia dla modów w ramach warsztatu Steam.

Youtuber Letmeplay_tv (via Reddit) stworzył przydatne mapy do polskiej gry Medieval Dynastypokazują one miejsca, w których można znaleźć zwierzęta oraz kopalnie i tym samym ułatwiają podjęcie decyzji o lokalizacji obozu. Warto odnotować, że obrazki mają charakter poglądowy – przykładowo część graczy wspomina o tym, że na określone gatunki zwierząt można trafić także w innych miejscach.

Mapa do Medieval Dynasty ułatwia odnalezienie zwierząt i kopalni - ilustracja #3
Medieval Dynasty – mapy z lokalizacjami gatunków zwierząt oraz kopalni. Źródło: Letmeplay_tv.

Medieval Dynasty – trzecie Q&A

Niedawno twórcy omawianej produkcji – studio Render Cube – wzięli udział w trzeciej sesji Q&A, w trakcie której odpowiadali na pytania graczy. Można tam znaleźć szereg ciekawych detali dotyczących mechaniki rozgrywki – m.in. kupowania zwierząt, handlarzy, rekrutowania mieszkańców oraz zarządzania nimi.

Najciekawsze z pytań dotyczą wsparcia dla osiągnięć oraz warsztatu Steam. W pierwszym przypadku deweloper udzielił odpowiedzi twierdzącej – gra doczeka się tej funkcji. Niestety, twórcy na razie nie mają planów wzbogacenia swojej produkcji o obsługę modów w ramach Steam Workshop. Jednak niewykluczone, że taki pomysł zostanie wdrożony w przyszłości.

  1. Kingdom Come Was przerósł? Medieval Dynasty Was dobije!
  2. Medieval Fantasy – strona oficjalna
  3. Render Cube – strona oficjalna