Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2020, 10:20

Mafia 1 Remake - zobacz klimatyczne grafiki koncepcyjne

Studio Hangar 13 opublikowało szereg grafik koncepcyjnych z gry Mafia: Edycja Ostateczna, czyli remake'u kultowej produkcji z 2002 roku. Tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 25 września.

Mafia 1 Remake - zobacz klimatyczne grafiki koncepcyjne - ilustracja #1
Grafiki koncepcyjne z remake’u Mafii mogą się podobać.

Jesteście spragnieni kolejnych materiałów z nadchodzącego remake'u kultowej Mafii z 2002 roku? Jeśli tak, to odpowiedzialne za niego studio Hangar 13 przygotowało dla Was szereg grafik koncepcyjnych przygotowanych na potrzeby prac nad grą. Część z nich możecie zobaczyć w niniejszej wiadomości, pozostałe znajdziecie na tej stronie.

Grafiki prezentują najróżniejsze elementy Mafii: Edycji Ostatecznej – postacie, cutscenki, fragmenty misji, stanowiący nowe tło menu głównego mroczny pokój hotelowy czy po prostu ulice miasta Lost Heaven z lat 30. ubiegłego wieku. Według zapewnień twórców, wszystkie projekty zostały przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Cytując Petra Motejzika z Hangar 13:

Chcieliśmy, żeby gracz naprawdę poczuł się jak członek rodziny mafijnej; aby poczuł atmosferę w barze Salierich, gdzie ma swoją siedzibę gang dona. Poświęciliśmy mnóstwo czasu na detale i autentyczność, aby gracze mogli wejść do baru, kuchni, warsztatu, garażu, biura Salieriego i tak dalej. Wszystko tętni życiem. Praktycznie czuć zapach wody kolońskiej, drogich perfum i cygar wypalanych przez eleganckich mężczyzn w garniturach. A to wszystko pomieszane jest z zapachem opon i paliwa z garażu Ralphiego.

O tym, czy obietnice przedstawicieli studia Hangar 13 się spełnią i czy faktycznie udało im się odtworzyć atmosferę produkcji sprzed osiemnastu lat za pomocą nowych technologii, dodając przy okazji mnóstwo nowych detali charakterystycznych dla lat 30. ubiegłego wieku, będziemy mogli przekonać się 25 września. Wówczas to tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Na wszystkich tych platformach będzie on dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej tylko napisy).

  1. Oficjalna strona serii Mafia