Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2007, 09:15

Lumines w wersji PC w ofercie serwisu WildGames

Niedawno informowaliśmy o pojawieniu się wpisu z grą w wersji na PC na stronie ESRB, amerykańskiej organizacji przyznającej grom kategorie wiekowe. Dzisiaj mamy jeszcze lepszą wiadomość.

Jedną ze sztandarowych pozycji, jakie pojawiły się na konsolkę PSP z całą pewnością jest Lumines. To dzieło studia Q Entertainment, japońskiej firmy pod przewodnictwem Tetsui Mizuguchiego, człowieka odpowiedzialnego za takie hity jak, Rez czy Space Channel 5. Lumines łączy w sobie cechy popularnego Tetrisa i gry muzycznej i stanowi naprawdę smakowity kąsek dla fanów elektronicznej rozrywki.

Lumines w wersji PC w ofercie serwisu WildGames - ilustracja #1

Niedawno informowaliśmy o pojawieniu się wpisu z grą w wersji na PC na stronie ESRB, amerykańskiej organizacji przyznającej grom kategorie wiekowe. Dzisiaj mamy jeszcze lepszą wiadomość. Otóż gra jest już dostępna do ściągnięcia z serwisu WildGames i to całkowicie za darmo! Plik waży tylko 127 MB i jedyną niedogodnością jest konieczność stałego połączenia z Internetem i pojawiające się przed każdą rozgrywką reklamy. Pozbycie się ich kosztuje $19,99.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.