Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 marca 2022, 08:30

autor: Ignacy Kruk

Jak przejść z HBO GO na HBO Max

Pokazujemy, jak szybko i sprawnie przenieść się z HBO GO do HBO Max, by uzyskać dostęp do bogatej oferty platformy.

Wczoraj miała miejsce wyczekiwana premiera serwisu HBO Max, który zastąpił dotychczas dostępne w Polsce HBO GO. Nowa platforma streamingowa oferuje usprawnioną aplikację (z obsługą rozdzielczości 4K) i bogatszą bibliotekę seriali oraz filmów, włączając w to duże kinowe hity pokroju Diuny, nowego Matrixa i Jokera, czy też przepastną kolekcje filmów z uniwersum DC, a także innych produkcji od Warner Bros.

Pozostaje jednak pytanie, jak uzyskać dostęp do tych wszystkich rozmaitości, przenosząc się z HBO GO do jego nowszej, lepszej wersji? Na szczęście twórcy platformy zadbali o to, by ten proces nie stanowił większego problemu – konta użytkowników HBO GO zostały przeniesione automatycznie, poniżej zaś możecie przeczytać dokładny opis procesu logowania.

Jak uzyskać dostęp do HBO Max?

Wystarczy zalogować się na stronie bądź w aplikacji HBO Max przy użyciu danych z HBO GO. W przypadku telefonów z Androidem i telewizorów z Android TV/Google TV aplikacja jest dostępna w sklepie Play, a na urządzeniach z iOS w App Store.

Po wpisaniu hasła i adresu e-mail, serwis przeniesie nasze konto na nową platformę, a my będziemy mogli cieszyć się wszystkimi usprawnieniami i nowymi tytułami, jakie oferuje HBO Max.

Warto dodać, że serwis i aplikacja HBO GO zostały w pełni zastąpione przez HBO Max. Jeżeli korzystaliście z tejże aplikacji, będziecie musieli pobrać jej nową wersję.

Ile kosztuje HBO Max?

Miesięczny koszt HBO Max wynosi 29,99 zł, jednakże subskrybenci HBO GO mogą uzyskać 33% zniżki, która obowiązywać będzie tak długo, aż nie przerwą subskrypcji. Cena wyniesie wtedy 19,99 zł. Warto dodać, że ta oferta obowiązuje również wszystkich, którzy zarejestrują się na nowej platformie do 31 marca 2022 roku.

Oferta HBO Max

Nowy serwis oferuje dostęp do ok. 800 filmów i 300 seriali. Oprócz wszystkich tytułów dostępnych poprzednio na HBO GO, znajdziemy tam również wcześniej wspomniane produkcje, czyli Diunę czy Matrix Zmartwychwstania, ale też nowe seriale, np. Peacemakera. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że 19 kwietnia do oferty HBO Max dołączy The Batman.

HBO Max kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.