Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2012, 11:20

autor: Sarge

Lista 102 zmian w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xboksa 360 oraz PC

Na oficjalnej stronie internetowej serii Wiedźmin pojawiło się zestawienie 102 zmian, jakie znajdziemy w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xboksie 360. Poprawki zostaną wprowadzone za sprawą darmowej aktualizacji także do pecetowej edycji tego tytułu.

Polskie studio CD Projekt Red ujawniło listę zmian wprowadzonych w Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, która 17 kwietnia zadebiutuje na Xboksie 360. Wymienionych ulepszeń doczekają się także posiadacze wersji na PC.

Zestawienie poprawek pojawiło się w dwóch częściach na oficjalnej stronie omawianego tytułu. Chociaż lista zawiera aż 102 pozycje, to deweloper zastrzega, że nie jest to pełny spis nowych elementów, które otrzymamy za niecały miesiąc. Tym razem wskazano przede wszystkim wyeliminowane błędy, jakie do tej pory mogły przytrafiać się posiadaczom pecetowej edycji.

  1. Lista zmian – część pierwsza
  2. Lista zmian – część druga

Zestawienie poprawek jest na tyle obszerne, że warto zapoznać się z nimi osobiście pod powyższymi linkami – zwłaszcza, że są one dostępne na polskiej stronie serii Wiedźmin. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na dodanie zwierząt, nowe miecze w losowych miejscach, czy ulepszające się znaki i parowanie ciosów wraz ze zwiększonym wigorem Geralta.

Ujawniona lista zmian zostanie zawarta od razu na płycie z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji na Xboksa 360, która zadebiutuje na rynku 17 kwietnia. Posiadacze edycji pecetowej nie poczują się jednak pokrzywdzeni, bo wszystkie poprawki będą wprowadzone w darmowej aktualizacji.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to jedna z najwyżej ocenianych gier RPG ubiegłego roku. Do tej pory mogli się nią cieszyć jedynie posiadacze komputerów osobistych, ale z niemal rocznym opóźnieniem doczekają się jej także użytkownicy Xboksa 360. Niewykluczone, że w przyszłości stworzona zostanie również wersja na PlayStation 3, ale na razie studio CD Projekt Red niczego oficjalnie nie potwierdziło.

  1. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – recenzja wersji na PC
  2. Zapowiedź – Graliśmy w konsolowego Wiedźmina 2 – nadchodzi zabójca xboksowych hitów