Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2020, 11:43

autor: Aquma

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga - kody z klocków odblokują DLC w grze

W grze LEGO Star Wars: The Skywalker Saga pojawi się zawartość pochodząca z dziesięciu nowych zestawów klocków powiązanych z marką Star Wars. Część elementów trzeba będzie odblokować wpisując kod na DLC, który znajdziemy w pudełku.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga - kody z klocków odblokują DLC w grze - ilustracja #1
W nowych pakietach LEGO pojawią się znane postacie.

W SKRÓCIE:

  1. w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga znajdziemy zawartość z dziesięciu nowych zestawów klocków powiązanych z Gwiezdnymi wojnami;
  2. część rzeczy będzie dostępna od razu, zaś inne będzie można pobrać po wpisaniu specjalnego kodu, który znajdziemy w pudełku z klockami.

W nadchodzącej grze LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – kolejnej części znanego cyklu, opracowanej przez studia Traveller’s Tales i TT Games – znajdziemy wiele elementów z dziesięciu nowych zestawów klocków powiązanych z uniwersum Gwiezdnych wojen. Informacja pojawiła się w notce opublikowanej na oficjalnej stronie marki Star Wars.

Mowa tutaj o takich produktach, jak Star Wars Advent Calendar, 501st Legion Clone Troopers, Anakin's Jedi Interceptor, Armored Assault Tank (AAT), Knights of Ren Transport Ship, General Grievous's Starfighter, AT-AT, Death Star Final Duel Arena, Resistance I-TS Transport czy The Razor Crest.

W pakietach znaleźć można figurki LEGO wielu popularnych postaci – na przykład Mandalorianina (bohatera serialu The Mandalorian na Disney+) czy jego małego towarzysza – Baby Yody. Część zawartości będzie dostępna w omawianym tytule od razu, ale w niektórych przypadkach kupując zestaw klocków otrzymamy specjalny kod, który odblokuje dodatkową zawartość także w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (na dowolnej platformie).

Przypominamy, że gra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Produkcja zadebiutuje w tym roku.

  1. Star Wars – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
LEGO Gwiezdne wojny: Skywalker - saga

LEGO Gwiezdne wojny: Skywalker - saga