Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 lipca 2021, 12:42

autor: Karol Laska

Legion samobójców. The Suicide Squad to najbardziej szalony film w historii DC - twierdzą krytycy

Premiera Legionu samobójców. The Suicide Squad to kwestia najbliższych tygodni. W związku z nią w sieci pojawiły się pierwsze opinie na temat filmu i są one bardzo entuzjastyczne.

W sieci pojawiły się pierwsze opinie o nadchodzącym filmie DC pod tytułem Legion samobójców. The Suicide Squad. Najnowszy film Jamesa Gunna ma opowiadać historię grupy szalony antybohaterów, próbujących pokrzyżować plany autorów enigmatycznego projektu o kryptonimie Rozgwiazda. Film, zgodnie z oczekiwaniami, okazał się prawdziwą jazdą bez trzymanki pełną brutalności i czarnego humoru. Tak przynajmniej uważają krytycy z całego świata, którzy swoimi wrażeniami podzielili się na Twitterze.

Szczerze ubóstwiam Legion samobójców. The Suicide Squad. To film zabawny, krwawy i obrzydliwy, czego można było się spodziewać, ale i mocno tragiczny ORAZ szczery z podskórnie ukrytym ciepłem, którego w ogóle nie oczekiwałem. Jest tu tyle samo satyry, co żywiołowego strzelania. Więcej na ten moment nie mogę powiedzieć, ale trudno mi ukryć zachwyt – Kyle D. Anderson na Twitterze.

Legion samobójców. The Suicide Squad jest absolutnie szalony. Gwałtowny jak diabli, sprośny, bezlitosny. James Gunn został tu spuszczony ze smyczy, przez to czasami przytłacza swoimi pomysłami. W filmie znajdą się chwile pełne serca, humoru, akcji – wszystkiego naraz. Bezwględnie. Do cholery, nie ma takiego drugiego filmu – BD na Twitterze.

Doskonale bawiłem się podczas seansu Legionu samobójców. The Suicide Squad – to film komiksowy całkowicie idący po bandzie i uwielbiam go. Jest ogromny, odważny i oszałamiający wizualnie. Gunn puścił w nim swoje przerażające wodze fantazji. To widowisko brutalne, ale i przezabawne. Z jednej strony wściekłe, a z drugiej niezwykle słodkie – Erik Davis na Twitterze.

Legion samobójców. The Suicide Squad to film, który poszedł absolutnie na całego. Piekielnie dobrze się na nim bawiłem. James Gunn nakręcił najprzyjemniejszy film w historii kinowego uniwersum DC. Oszałamiający wizualnie, napakowany akcją i pełen epickości – Umberto Gonzalez na Twitterze.

Legion samobójców. The Suicide Squad to prawdopodobnie najbardziej zwariowany, dziki i krwawy film na podstawie komiksów, jaki w życiu widziałam. Nie dziwota, że pozwolono przejąć stery Jamesowi Gunnowi i ani przez chwilę nie hamowano jego zapędów. Poza tym mamy tu do czynienia z jedną z najlepszych scen z udziałem Harley Quinn w całym uniwersum – Kirsten na Twitterze.

Nie ufacie opiniom internautów? W takim razie przekonajcie się sami o jakości filmu. Legion samobójców. The Suicide Squad zadebiutuje w kinach 30 lipca 2021 roku. W rolach głównych zobaczymy Idrisa Elbę, Margot Robbie, Johna Cenę oraz Sylvestra Stallone’a.

  1. Strona internetowa wydawnictwa DC