Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2021, 10:23

Remaster Legend of Mana trafi na PC, PS4 i Switcha w czerwcu

Square Enix zapowiedziało wydanie zremasterowanej wersji Legend of Mana na PC, PS4 i Nintendo Switch. Kultowy jRPG zadebiutuje w czerwcu tego roku.

W SKRÓCIE:
  1. Remaster Legend of Mana pojawi się 24 czerwca 2021 roku na PC, PS4 i Switchu.

Remaster Legend of Mana pojawi się na PS4, PC i Switchu. Square Enix zapowiedziało odświeżenie kultowego jRPG-a w trakcie wczorajszego Nintendo Direct. Gra pojawi się w cyfrowej dystrybucji na Switchu, PC i PS4 24 czerwca 2021 roku w cenie około 139 złotych. Osoby, które skuszą się na zamówienie przedpremierowe otrzymają zestaw awatarów na PS4, a na PC paczkę tapet.

Odświeżone Legend of Mana zaoferuje znacznie poprawioną jakość ręcznie rysowanych teł oraz lekko podbitą rozdzielczość sprite’ów postaci. Otrzymamy także zremasterowaną ścieżkę dźwiękową, a w samej grze znajdzie się pierwszy raz poza granicami Japonii minigra Ring Ring Land.

W Japonii gra pojawi się w pudełkowej wersji z dodatkową edycją kolekcjonerską, w której poza grą znajdzie się artbook Art of Mana 30th Anniversary Special Issue, ścieżka dźwiękowa na płycie oraz pluszak Li’l Cactus.

  1. Oficjalna strona Legend of Mana