Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2022, 09:44

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Łączenie kont PSN ze Steam już działa, w Marvel's Spider-Man czekają bonusy

Użytkownicy PlayStation Network w końcu mogą połączyć swoje konta ze Steamem. Pierwszą produkcją, która to umożliwiła, jest Marvel’s Spider-Man. Opcja ta niesie ze sobą mały bonus.

Źródło fot. Sony Interactive Entertainment, Steam, PlayStation
i

Być może pamiętacie nasze sierpniowe doniesienia o tym, że Sony planuje umożliwić użytkownikom komputerów osobistych dobrowolne dołączenie do usługi PlayStation Network. Teraz możemy już oficjalnie potwierdzić te informacje. Pecetowa wersja Marvel’s Spider-Man stała się pierwszą produkcją Sony, która pozwala połączyć konto Steam z PSN.

Aktualizacja do Marvel’s Spider-Man PC

Taka możliwość pojawiła się wraz z najnowszą łatką do gry o pajączku. Poza tą opcją ulepszenie wniosło również wsparcie dla technologii Intel XeSS, zaktualizowało AMD FSR do wersji 2.1.1 oraz usunęło błędy związane z ray tracingiem (więcej informacji na temat patcha znajdziecie pod tym linkiem).

Bonusy za dołączenie do PSN

Co również warte podkreślenia, gracze, którzy zdecydują się na skorzystanie z nowej funkcji, otrzymają rozmaite bonusy. Wśród nich znajdziemy m.in. możliwość wcześniejszego odblokowania opcjonalnego stroju dla Spider-Mana i punkty umiejętności w grze (poniżej pełna lista). Ponadto Sony zapewni nam… regularny dopływ najnowszych informacji na temat gier PlayStation Studios na PC i konsole.

Firma uruchomiła nawet specjalną podstronę, poświęconą łączeniu kont Steam i PlayStation Network.

Na koniec przypomnijmy, że kilka dni temu Sony potwierdziło chęć oferowania swoich gier-usług jednocześnie na PS5, PS4 i PC. Firma w kolejnych latach będzie także aktywnie wspierać PlayStation 4.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej