Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 marca 2018, 10:41

autor: Czarny Wilk

Kubuś Puchatek w pierwszym zwiastunie aktorskiego filmu Disneya

Disney opublikował pierwszy teaser trailer Christophera Robina, filmu aktorskiego z Ewanem McGregorem w roli głównej, opartego na motywach powieści oraz animacji o Kubusiu Puchatku i innych mieszkańcach Stumilowego Lasu.

Po sukcesie aktorskiej Księgi dżungli oraz Pieknej i Bestii, Disney planuje sporo kolejnych projektów przenoszących klasyczne animowane opowieści do rzeczywistości wypełnionej bohaterami odgrywanymi przez prawdziwych aktorów. Jednym z nich jest Christopher Robin, kolejna opowieść o Kubusiu Puchatku, która doczekała się pierwszego zwiastuna.

Krzyś mierzy się z trudami dorosłego życia, a Puchatek przybywa, by wesprzeć przyjaciela. - Kubuś Puchatek w pierwszym zwiastunie aktorskiego filmu Disneya - wiadomość - 2018-03-07
Krzyś mierzy się z trudami dorosłego życia, a Puchatek przybywa, by wesprzeć przyjaciela.

Jak możemy zobaczyć na trailerze, Christopher Robin nie będzie kolejną adaptacją powieści Kubuś Puchatek A.A. Milne’a z 1926 roku, a raczej jej nieformalną kontynuacją. Akcja filmu toczy się wiele lat po tym, jak Krzyś (czyli tytułowy Christopher) poznał mieszkańców Stumilowego Lasu. Bohater, teraz już będący dorosłym ojcem i mężem, mierzy się z naciskami swojego szefa, który chce, by ten zrezygnował z wakacji z rodziną z powodu ważnego spotkania. Gdy Christopher siedzi w parku i rozmyśla, co zrobić, nieoczekiwanie podchodzi do niego dawny przyjaciel Kubuś Puchatek.

W tytułowego bohatera wciela się Ewan McGregor (Trainspotting, epizody I-III Gwiezdnych wojen). Wygenerowanemu komputerowo misiowi głos podłoży znany z wersji animowanej Jim Cummings. W filmie usłyszymy także klasyczne głosy innych bohaterów – Chris O’Dowd wcieli się w Tygryska, Toby Jones zagra Sowę, Peter Capaldi Królika, a Nick Mohammed Prosiaczka. Wśród ludzkich postaci na ekranie zobaczymy m.in. Hayley Atwell w roli żony Krzysia. Za reżyserię Christophera Robina odpowiada Marc Forster (Marzyciel, Quantum of Solace, World War Z). Data premiery produkcji w Stanach została zaplanowana na 3 sierpnia 2018 roku.

  1. Oficjalna strona Disneya