Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2017, 18:51

autor: Vergil

Krwawy zwiastun na premierę nowego DLC do Wolfenstein II: The New Colossus

The Adventures of Gunslinger Joe to drugie, po Episode Zero, DLC do Wolfenstein II: The New Colossus. Dodatek zadebiutował na pecetach i konsolach, a z tej okazji doczekał się krwawego zwiastuna.

Gracze, którzy zamówili przed premierą grę Wolfenstein II: The New Colossus, a także osoby zaopatrzone w przepustkę sezonową, zdążyły już poznać Josepha Stalliona. Były rozgrywający futbolu amerykańskiego, a obecnie członek ruchu oporu stawiającego czoła nazistom okupującym Stany Zjednoczone, jest głównym bohaterem kolejnego rozszerzenia do najnowszego dzieła zespołu Machine Games, zatytułowanego The Adventures of Gunslinger Joe. Add-on zadebiutował na pecetach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, toteż firma Bethesda Softworks postanowiła zwrócić na niego uwagę graczy, publikując krwawy i dynamiczny zwiastun.

Jak możecie zobaczyć na powyższym materiale, „Rewolwerowiec Joe” nie patyczkuje się z Niemcami – w trakcie zmagań robi doskonały użytek zarówno z broni palnej, jak i z możliwości niesionych przez umiejętność Ram Shackle, dzięki której przebija się przez ściany czy też zmienia stających mu na drodze adwersarzy w krwawą miazgę. Warto odnotować, że w pogoni za Rodrikiem Metze bohater trafi nie tylko do zniszczonego Chicago, lecz także... w przestrzeń kosmiczną.

Wolfenstein II: The New Colossus - The Adventures of Gunslinger Joe jest częścią tak zwanych Freedom Chronicles, w których skład wejdą jeszcze dwa rozszerzenia; następne, czyli The Diaries of Agent Silent Death, zadebiutuje w styczniu, z kolei ostatnie, ochrzczone mianem The Deeds of Captain Wilkins, trafi do sprzedaży w marcu.

Czy te oczy mogą kłamać? Rewolwerowiec Joe pała żądzą mordu na nazistach i nie spocznie, dopóki nie położy trupem Rodrika Metze. - Krwawy zwiastun na premierę nowego DLC do Wolfenstein II: The New Colossus - wiadomość - 2017-12-15
Czy te oczy mogą kłamać? Rewolwerowiec Joe pała żądzą mordu na nazistach i nie spocznie, dopóki nie położy trupem Rodrika Metze.