Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 lipca 2021, 17:30

Konkurs Safari z Razer - ogłaszamy zwycięzców!

Zakończyliśmy nasze technologiczne safari, w którym wzięliście udział wraz z marką Razer. Sprawdź, do kogo powędrowały klawiatury gamingowe Huntsman Mini.

Nasze niesamowite łowy zakończyły się! Niewtajemniczonym przypominamy, że w ramach konkursu „Safari z Razer” opisywaliście swój udział w technologicznym safari oraz spotkanie z wybranym przez siebie produktem Razer tak, jakbyście natknęli się na dzikie zwierzę.

Przez ostatnie tygodnie nadsyłaliście swoje spotkania z dzikimi sprzęto-zwierzętami. Otrzymaliśmy ponad 300 zgłoszeń: reportaży, dzienników z polowań i przygód, wypraw naukowych, poetyckich opisów oraz wielu innych. Dziękujemy za tak liczny udział!

Dla nieustraszonych poszukiwaczy przygotowaliśmy 50 egzemplarzy klawiatury Razer Huntsman Mini w wersji czarnej, z czerwonymi przełącznikami Linear Optical Switch (Red) – klawiatury stworzonej z myślą o wymagających graczach, dostosowanej do wszelkiego rodzaju rozrywki, a przy tym kompaktowej i wytrzymałej.

Zwycięzcy konkursu

Nie trzymając Was dłużej w niepewności, poniżej znajdziecie wyniki konkursu, a same prace będziecie mogli wkrótce podejrzeć na stronie konkursowej: https://razersafari.gry-online.pl/laureaci/.

Kategoria „Kraken”

Z legendą oceanów i mórz zwycięsko zmierzyli się: shanoi, hoper1, Kilax, luk5006, Krakers356, KIGONIX, anest, Człowiek Iluzja, krzysk10, xxwizzy, art_system, Lilka333, DreamerDream oraz MrBongoMatt.

Kategoria „Blackwidow”

Mechanicznie wzmocnionego, precyzyjnego łowcę pomyślnie zbadali: mleczko_czyta, Frytq, AbiesGrandisA12, Shitake, siwol18, Arkan5859, Meister, LIS3Ł, Axnavara, Marcinek7337, Władeni oraz Qu33n.

Kategoria „Viper”

Królowa pustyń i stepów znalazła dobry dom w hodowlanej kolekcji: KillerMrToster, RazorBeard, Maksym_, Tons, Hiroshi, JC9, Eshyagnnor, killer93pavko, marceliopti1, senty oraz Alexkc.

Kategoria „Basilisk”

Wytresowania lodowego jaszczura fachowo podjęli się: Prajns, Marvhew, Pawelard, reset, artur360 oraz Nikodamn.

Kategoria „Hammerhead”

Długie godziny wraz z przyjaznymi, podwodnymi muzykami spędzili: Siakle, Nerxon, Merenven, biooly01, maltize, DexiaK oraz actind99.

Opisy poszczególnych produktów Razer, które zainspirowały zwycięzców, znajdziecie na stronie razersafari.gry-online.pl w zakładce „Safari”.

Raz jeszcze dziękujemy też wszystkim za liczny udział w zabawie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach. Do zobaczenia!