Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2013, 14:19

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Konkurs na projekt okładki do gry Grand Theft Auto, której akcja dzieje się w Polsce

Startujemy z konkursem, w którym chcemy sprawdzić jak poradzicie sobie z zadaniem zaprojektowania okładki gry GTA, której akcja rozgrywa się w Polsce.

Podobało Ci się Grand Theft Auto V? Jeśli tak, to doskonale się składa, bo przygotowaliśmy konkurs, w którym możesz zgarnąć zestaw atrakcyjnych gadżetów związanych z tą właśnie grą. W jego skład wchodzi m.in. kij golfowy, koszulka firmy Bugstars (znanej jako dostarczyciel uniformów podczas jednego ze skoków) oraz minutnik kuchenny, stylizowany na pokrętło od sejfu.

Konkurs na projekt okładki do gry Grand Theft Auto, której akcja dzieje się w Polsce - ilustracja #1

Etap 1 – zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w zabawie, musicie wykonać zadanie konkursowe. Polega ono na przygotowaniu okładki gry z serii Grand Theft Auto, której akcja rozgrywa się w Polsce. Nie narzucamy żadnych ograniczeń dotyczących techniki wykonania, ale podkreślamy, że przede wszystkim liczy się dla nas pomysłowość i poczucie humoru twórcy.

Gotowy obrazek należy wkleić w komentarzach pod tą wiadomością, korzystając z mechanizmów naszego forum. Zgłoszenia kończymy przyjmować w piątek, 25 października, o godz. 23:59. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie jedną pracę konkursową.

Konkurs na projekt okładki do gry Grand Theft Auto, której akcja dzieje się w Polsce - ilustracja #2

Etap 2 – głosowanie

Drugi etap rozpocznie się w poniedziałek, 28 października, o godz. 12:00. Wybrane przez naszą redakcję prace staną do walki o Wasze uznanie. Głosowanie na najlepszą okładkę odbędzie się za pośrednictwem mechanizmów Facebookowych. Twórca obrazka, który w czwartek, 31 października, o godz. 12:00 będzie mógł pochwalić się największą liczbę „polubień” swojego dzieła, automatycznie stanie się zwycięzcą konkursu i zgarnie główną nagrodę. W przypadku identycznej liczby „like’ów”, głosowanie zostanie przedłużone.

Uwaga!

W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).