Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 marca 2018, 18:00

Konkurs Far Cry 5 - wygraj PS4 PRO!

Z okazji premiery Far Cry 5 wraz z Ubisoft Polska zapraszamy na konkurs graficzny, w którym możecie wygrać konsolę PlayStation 4 PRO!

Konkurs Far Cry 5 - wygraj PS4 PRO! - ilustracja #1

Drodzy czytelnicy, jeżeli niecierpliwie czekaliście na kolejny konkurs – nie martwcie się, już dłużej nie musicie! Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery nowej, już piątej, odsłony serii Far Cry, wraz z Ubisoft Poland przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Tym razem zwracamy się do twórców wszelkich form graficznych, mistrzów Photoshopa i domorosłych (lub też profesjonalnych) artystów.

Szczegółowe zasady konkursu

Jak wziąć udział w konkursie? Przygotuj ołówek, długopis, kredki, pędzle, rysik do tabletu i wszystko inne, czym jesteś w stanie stworzyć:

Ulotkę graficzną, która zachęci ludzi, aby ci dołączyli do kultu „U Bram Edenu”

Być może będzie to kolaż? Albo remake klasycznej ulotki z na wskroś amerykańskim (jak sam stan Montana, w którym dzieje się akcja Far Cry 5) Wujem Samem? A może masz zupełnie inny, świeży pomysł aby zwerbować fikcyjnych wyznawców? Czekamy z niecierpliwością, aby ujrzeć wasze pomysły!

Pamiętajcie, że:

  • Zgłoszenie należy wysyłać w komentarzu na dedykowanej stronie konkursowej w terminie do 20 kwietnia 2018 roku włącznie;
  • Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 27 kwietnia 2018 roku;
  • Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna, póki wpisuję się w szeroko pojętą grafikę, więcej szczegółów w Regulaminie na stronie konkursowej.
  • Praca nie powinna naruszać ogólnie przyjętych „dobrych obyczajów”, przedstawiać intymnych części ciała, zawierać przekleństw, a także nie łamać praw osób trzecich.
  • W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Dokładny regulamin konkursu znajdziecie na specjalnej stronie konkursowej – gorąco zachęcamy do zapoznania się z nim przed wysłaniem swojego zgłoszenia.

Nagrody

Dla uczestników przygotowaliśmy 3 rodzaje pakietów nagród z podziałem na miejsca I, II-V oraz VI-XX. Są to unikalne gadżety rodem z nowej produkcji studia Ubisoft: survivalowe plecaki, t-shirty, czapki truckerki, metalowe otwieracze do piwa w kształcie niedźwiedzia oraz podstawki do piwa. Ponadto dla zwycięzcy główną nagrodą będzie konsola Sony PlayStation 4 Pro!

Nie zapomnijcie uważnie zapoznać się z regulaminem na wspomnianej już stronie konkursowej, czekamy na Wasze zgłoszenia do 20 kwietnia bieżącego roku. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!