Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 maja 2021, 14:30

Konkurs eDO App - ogłaszamy zwycięzców!

Zakończyliśmy konkurs tekstowy eDO App. Sprawdź, kto wymyślił najciekawsze zastosowanie aplikacji i zgarnął smartfon Samsung A71.

Konkurs eDO App – ogłaszamy zwycięzców!

Zakończyliśmy konkurs tekstowy eDO App. Sprawdź, kto wymyślił najciekawsze zastosowanie aplikacji i zgarnął smartfon Samsung A71.

eDO App to bezpłatna aplikacja, która pozwala zdalnie, bez wychodzenia z domu, potwierdzić swoją tożsamość lub podpisać ważny dokument. W XXI wieku takie udogodnienia sprawiają, że nasze życie staje się coraz łatwiejsze, a perspektywa stania w długich kolejkach chociażby pod bankiem czy urzędem – coraz odleglejsza. Czynności, które ułatwi korzystanie z aplikacji jest dużo więcej! W związku z konkursem przeprowadzonym na stronie https://edoapp.gry-online.pl/ zakończonym 28 kwietnia, wysyłaliście swoje pomysły na inne zastosowania, które mogłoby być zrealizowane z aplikacją eDO App.

Zwycięzcy konkursu eDO App

Miło nam poinformować, że w konkursie zwyciężyli:

Inferno9

Wojtek_28

blackpearl20

Raz jeszcze gratulujemy trzem zwycięzcom, a wszystkie niezbędne informacje dotyczące odbioru nagród przekażemy w wiadomościach mailowych. Dziękujemy też wszystkim za liczny udział w zabawie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach. Do zobaczenia!

Informacji na temat samej aplikacji szukajcie na stronie edoapp.pl.

Konkurs eDO App - ogłaszamy zwycięzców! - ilustracja #1