Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 listopada 2018, 16:00

Konkurs Battlefield 5 - zrób zdjęcie i zgarnij Xboxa!

Premiera Battlefield V już 20 listopada! Z tej okazji, całą redakcją ruszyliśmy na „pole bitwy”. Teraz, do wspólnej zabawy chcielibyśmy zaprosić również Was.

Konkurs Battlefield 5 - zrób zdjęcie i zgarnij Xboxa! - ilustracja #1

Szczegółowe zasady konkursu

Zrób zdjęcie w klimacie Battlefield V!

Innymi słowy, wystarczy zrobić zdjęcie, które najbardziej odda charakter gry Battlefield V. Wszystko zależy od Waszej kreatywności - może to być fotka w bitewnej charakteryzacji, zdjęcie Waszej kolekcji gier Battlefield, miejsce przypominające to, które możecie zobaczyć na mapie, czy też pomysł na kolejną lokację.

Przy zgłaszaniu swojego zdjęcia, musicie pamiętać aby wykonać następujące kroki:

  • Fotografię należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres mailowy: [email protected] wraz ze swoją ksywką na GRY-Online.pl w temacie wpisując „Konkurs Battlefield V”. Na fotografii należy zamieścić swój nick z GRY-Online w widocznym miejscu na kartce papieru.
  • Podczas zgłaszania do konkursu zdjęcia własnej sylwetki, w mailu ze zgłoszeniem należy umieścić formułę: „Wyrażam zgodę na udostępnianie, przetwarzanie oraz opublikowanie mojego wizerunku na stronie konkursowej organizatora: bfv.gry-online.pl w celu stworzenia galerii konkursowej”.
  • Do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest posiadanie konta na GRY-OnLine.pl. Darmowy profil możecie założyć na stronie: https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp.
  • Pamiętajcie także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”) oraz odpowiedź na maila wysłanego przez Organizatorów.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z regulaminem znajdziecie na stronie: http://bfv.gry-online.pl/. Jeśli potrzebujecie inspiracji do wykonania zdjęcia zapraszamy do sekcji „Galeria” na stronie konkursowej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 grudnia. Do zobaczenia we wspólnym foto-albumie!