Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 października 2014, 17:05

autor: Maciej Jałowiec

Kolejny etap konkursu Dragon Age: Inkwizycja - następna szansa na wygranie kolekcjonerki i edycji specjalnej!

Historia tworzona przez Was oraz Annę Brzezińską toczy się dalej. Wspólnie z nami poprowadźcie bohaterów przez niebezpieczną przygodę i zgarnijcie nagrody - Edycje Specjalne i Kolekcjonerskie gry Dragon Age: Inkwizycja!

Ruszył kolejny etap konkursu Dragon Age: Inkwizycja - następna szansa na wygranie kolekcjonerki i edycji specjalnej! - ilustracja #1

Morrigan, Żelazny Byk, Flemeth – to tylko niektórzy bohaterowie, których dalsze losy możecie poprowadzić w konkursie z okazji zbliżającej się premiery Dragon Age: Inkwizycja. Wspólnie z autorką fantasy, Anną Brzezińską, możecie snuć ponurą historię osadzoną w świecie tej gry. Drużyna śmiałków przedziera się przez najeżone niebezpieczeństwami bagna, próbując rozwikłać zagadkę znikających dzieci. Zadanie konkursowe jest proste – opowiadanie w pewnym momencie się urywa i to Wy musicie dopisać jego dalszą część. Historię można przeczytać od początku na specjalnej stronie konkursowej pod adresem dragonage.gry-online.pl. Znajdziecie tam również wszelkie zasady konkursu. Oprócz Waszej twórczości literackiej nagradzamy również zgłoszenia graficzne. W poprzedniej części zwyciężył użytkownik nerio, a jego pracę i inne zgłoszenia również możecie znaleźć na wyżej wymienionej stronie w sekcji ze zgłoszeniami.

Nagrodami w konkursie są Specjalne Edycje Cyfrowe oraz edycje Kolekcjonerskie gry Dragon Age: Inkwizycja. W trwającym obecnie etapie konkursu można zdobyć jedną edycję Kolekcjonerską i 4 Specjalne, więc jest o co walczyć. Zgłoszenia tekstowe przyjmujemy do 6 października włącznie, a graficzne do 10 października włącznie. Prosimy o dokładne przeczytanie zasad oraz trzymanie się terminów zgłaszania prac.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona znanej na całym świecie serii gier cRPG. Po mniej udanej drugiej części, deweloper gry, BioWare, postanowił powrócić do korzeni i stworzyć grę bardziej podobną do Dragon Age: Początek – pierwszej części cyklu. Zabawa opierać się ma jednak na znanych w gatunku elementach, takich jak eksploracja, walka, rozwój postaci oraz wybory moralne. Premiera gry wyznaczona jest na 20 listopada 2014.