Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 stycznia 2023, 13:29

Klocki LEGO Star Wars, Minecraft i nie tylko w promocji Media Expert

W sklepie internetowym Media Expert pojawiły się obniżki na wybrane zestawy klocków LEGO. W promocyjnej cenie kupicie między innymi tematyczne produkty z Harry’ego Pottera oraz Minecrafta.

Źródło fot. LEGO: Materiały promocyjne
i

Ponownie w sklepie internetowym Media Expert można znaleźć ciekawe promocje na zestawy klocków LEGO. Wyprzedaż dotyczy produktów w praktycznie każdym zakresie cenowym, więc znajdziemy tu zarówno droższe, jak i tańsze klocki LEGO. Szczególnie zadowoleni mogą być fani Minecrafta, Harry’ego Pottera oraz kolekcjonerzy klockowych samochodów. To między innymi one doczekały się obniżek.

Klocki LEGO w Media Expert

LEGO Harry Potter 76389 Komnata Tajemnic w Hogwarcie

Klocki LEGO Star Wars, Minecraft i nie tylko w promocji Media Expert - ilustracja #1
LEGO: Materiały promocyjne

Komnata Tajemnic z drugiej części przygód młodego czarodzieja jest zdecydowanie jednym z najbardziej kultowych miejsc w Hogwarcie. Zbudowana w tajemnicy przez Salazara Slitherina, przez setki lat stała zamknięta i czekała na godnego dziedzica. Komnatę otworzył Lord Voldemort, a po kilku dekadach Bazyliszek ponownie zaatakował.

Z tym wyjątkowym zestawem LEGO można odtworzyć pojedynek Harry’ego z ogromnym wężem lub inne sceny, zwłaszcza te wymyślone, które miały miejsce w Komnacie i jej okolicach. Dzięki promocji wspomniany zestaw można kupić już za 540 zł.

Kup zestaw Komnata Tajemnic w Hogwarcie za 540 zł

Pozostałe okazje na klocki LEGO w Media Expert

Przypominamy, że najniższa kwota z ostatnich 30 dni uwzględnia także wcześniejsze promocje.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej