Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 czerwca 2021, 12:22

autor: Karol Laska

Teaser Jurassic World 3: Dominion już w sieci. Więcej zobaczymy przed projekcją Szybkich i wściekłych 9

Na YouTube można już obejrzeć nowy teaser filmu Jurassic World 3: Dominion. Twórcy przygotowali także specjalną zapowiedź produkcji, która zostanie wyemitowana w kinach IMAX przed projekcją Szybkich i wściekłych 9.

W sieci pojawił się kilkunastosekundowy teaser filmu Jurassic World: Dominion. Nie przedstawia on raczej niczego zaskakującego – możemy bowiem na nim zobaczyć dinozaury. Został on jednak opublikowany w nieco innym celu, bardziej informacyjnym aniżeli typowo reklamowym. Internauci mogą się bowiem dowiedzieć z komunikatu zamieszczonego w krótkim trailerze, że przed każdym seansem Szybkich i wściekłych 9 na ekranach kin z technologią IMAX odbędzie się specjalny przedpremierowy pokaz wybranych scen z nadchodzącej części Jurassic World. Miejmy nadzieję, że informacja ta dotyczy całego świata, w tym również Polski.

Będzie to pierwszy nieco dłuższy materiał z tegoż filmu, który będzie dane zobaczyć widzom z całego świata. Być może właśnie wtedy na dobre ruszy kampania marketingowa dzieła. Zadebiutuje ono w kinach latem 2022 roku.

  1. Jurassic World 3: Dominion na nowym, prehistorycznym plakacie
  2. Reżyser Jurassic World 3: Dominion próbuje wytłumaczyć fabułę filmu