filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 lipca 2022, 09:44

autor: Kamil Kleszyk

Zobacz pierwsze zdjęcie z John Wick 4; Keanu Reeves modli się przed jatką

Zagorzali fani Johna Wicka mogą zacierać ręce. Wytwórnia Lionsgate zaprezentowała pierwsze zdjęcie z nadchodzącej, czwartej części przygód mściwego zabójcy.

Kadr z filmu John Wick 3/ Lionsgate.

Możemy już oficjalnie potwierdzić, że karuzela promocyjna widowiska z Keanu Reevesem na dobre wystartowała. Wytwórnia Lionsgate skutecznie zadbała o podgrzanie atmosfery na początek San Diego Comic-Con 2022, ujawniając pierwsze zdjęcie z nadchodzącego Johna Wicka 4.

John Wick 4/ Lionsgate/ Materiały promocyjne

Na ten moment szczegóły fabuły Johna Wicka 4 nie są znane. Więcej informacji dostarczy nam najprawdopodobniej zwiastun filmu. Wiemy natomiast, że akcja widowiska będzie rozgrywać się na kilku kontynentach. Zdjęcia realizowane były w Berlinie, Paryżu, Nowym Jorku oraz Japonii.

Co ciekawe, pierwotnie film miał zadebiutować na wielkim ekranie w 2021 roku, jednak liczne opóźnienia związane z pandemią koronawirusa, oraz napiętym harmonogramem pracy Keanu Reevesa sprawiły, że kanadyjski aktor skopie tyłki swoim wrogom dopiero 24 marca 2023 roku.

Za kamerą najnowszej odsłony przygód „Baby Jagi” ponownie stanął współtwórca serii, Chad Stahelski.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej