Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 7 grudnia 2018, 14:14

autor: Czarny Wilk

Jest zwiastun Avengers 4!

W sieci pojawił się długo wyczekiwany zwiastun czwartej odsłony Avengers, zatytułowanej Avengers: Endgame i bezpośrednio kontynuującej wątki z tegorocznej Wojny bez granic. Przy okazji cofnięto datę premiery filmu.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Marvel opublikował pierwszy zwiastun czwartej części Avengers, bezpośrednio kontynuującej wątki z tegorocznego Avengers: Wojna bez granic. Film zostanie zatytułowany Avengers: Endgame i skupi się na walce pozostałych przy życiu herosów z Thanosem.

W Avengers: Endgame powróci gwiazdorska obsada z poprzednich filmów Marvela, w tym Robert Downey Jr. jako Iron Man, Chris Hemsworth w roli Thora, Chris Evans wcielający się w Kapitana Amerykę i Josh Brolin odgrywający Thanosa. Po chwilowej nieobecności w ostatniej odsłonie serii powrócą także Jeremy Renner i Paul Rudd, czyli ekranowi Hawkeye i Ant-Man. Produkcja przedstawi ciąg dalszy wydarzeń z tegorocznego filmu Avengers: Wojny bez granic, w którym bohaterowie polegli w starciu z potężnym tytanem i teraz spróbują zebrać siły do kolejnej bitwy.

Poznaliśmy w końcu tytuł filmu. - Jest zwiastun Avengers 4! - wiadomość - 2018-12-07
Poznaliśmy w końcu tytuł filmu.

Oprócz prezentacji pierwszych scen z filmu i ujawnienia oficjalnego tytułu, zwiastun kryje także niespodziankę dotyczącą daty premiery produkcji. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, Avengers: Endgame zadebiutuje nie 3 maja 2019 roku, a nieco wcześniej – w kwietniu przyszłego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.