Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2020, 08:52

autor: Serek

Jest szansa na Prey 2. Easter egg w Doom Eternal daje nadzieję

Jeden z użytkowników Reddita opublikował zrzut ekranu z gry Doom Eternal, na którym możemy zobaczyć okładkę książki o tytule „2 Prey or Not 2 Prey?”, mogącej być zapowiedzią kontynuacji Preya z 2017 roku.

Jest szansa na Prey 2. Easter egg w Doom Eternal daje nadzieję - ilustracja #1
„2 Prey or Not 2 Prey?”

Jeden z użytkowników forum Reddit opublikował interesujący zrzut ekranu z gry Doom Eternal. Na obrazku aż roi się od odniesień do innych produkcji Bethesdy. Najciekawszym z nich jest zdecydowanie okładka książki zatytułowanej „2 Prey or Not 2 Prey?”. To oczywiste nawiązanie do gry Prey z 2017 roku, która ukazała się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Pytanie brzmi: czy to ukryta zapowiedź kontynuacji? A może twórcy wciąż się zastanawiają nad ewentualnym opracowaniem sequela?

Jest szansa na Prey 2. Easter egg w Doom Eternal daje nadzieję - ilustracja #2

Wprawne oko zauważy również nawiązania do innych tytułów, takich jak Fallout, Rage, poprzednie odsłony Dooma czy nawet Half-Life. Tak naprawdę niemalże każda książka odnosi się do konkretnego dzieła. Znajdziecie wszystkie easter eggi?

  1. Oficjalna strona internetowa gry Prey
  2. Recenzja gry Prey
  3. Poradnik do gry Prey
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach