Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 kwietnia 2024, 22:09

Jest piękny, potężny i kompaktowy. Rower elektryczny od Ducati sprawi, że nie będziesz chciał wracać do domu

Wiosna już za oknami. Pora więc spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Pomóc w tym może rower elektryczny Ducati MG-20.

Źródło fot. Ducati
i

Wiosna na dobre zadomowiła się za oknem. Można więc wreszcie schować kurtki do szaf (no, może jeszcze nie dzisiaj) i powoli ograniczyć korzystanie z samochodów lub komunikacji miejskiej, by przesiąść się na alternatywne środki transportu. Może to być chociażby rower elektryczny.

Nadeszła wiosna. Pora przesiąść się na rower.

Pora odetchnąć świeżym powietrzem

Kiedy za oknem świeci słońce, aż chce się wyjść i skorzystać z ładnej pogody. Można wtedy wybrać się na spacer lub przejażdżkę rowerem po okolicy. Jeśli zdecydujecie się na tę drugą z opcję, warto rozważyć inwestycję w „elektryka”.

Pewnie zadajecie sobie pytanie dlaczego. Odpowiedź jest wyjątkowo prosta – rower elektryczny jedynie wspomaga jazdę. Nadal musimy używać mięśni, ale wysyłek temu towarzyszący jest mniejszy. Jeśli więc macie gorszą kondycję i chcecie rekreacyjnie pojeździć, jest to duże ułatwienie.

Żródło: Ducati, materiały promocyjne.
Żródło: Ducati, materiały promocyjne.

Jeśli mieszkacie w bloku, na szczególną uwagę zasługują rowery o składanej konstrukcji. Pozwolą Wam one zaoszczędzić cenne miejsce.

Ducati MG-20 pozwoli Wam zaoszczędzić miejsce.

Nawet 50 km zasięgu i składana konstrukcja

Jednym z modeli wartych uwagi jest przepiękny rower Ducati MG-20 (tak, mowa o słynnym producencie motocykli). Posiada on magnezową ramę, która jest zauważalnie lżejsza od aluminiowych odpowiedników. W połączeniu ze wspomnianą wyżej składaną konstrukcją daje nam to urządzenie całkiem wygodne do przechowywania.

Żródło: Ducati, materiały promocyjne.
Żródło: Ducati, materiały promocyjne.

Silnik został umieszczony w tylnej części roweru. Dzięki temu ryzyko wpadnięcia w poślizg jest znacznie mniejsze. Bateria pozwala natomiast na przejechanie maksymalnie 50 kilometrów na jednym ładowaniu. Model ten idealnie nada się więc do wypadów na działeczkę, zakupy lub do szkoły.

Ile kosztuje taki rower? W sklepie Media Expert zakupicie go za 6999 zł. Nie jest to niska cena, ale rowery elektryczne to wciąż sprzęt, który jest przeznaczony dla osób o nieco zasobniejszym portfelu.

Ducati MG-20 za 6999 zł.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej