Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 czerwca 2019, 20:41

Jessica Jones - zobacz zwiastun trzeciego sezonu

14 czerwca zadebiutuje pierwszy odcinek ostatniego sezonu Jessiki Jones – serialu o posiadającej nadludzką siłę pani detektyw. W związku ze zbliżającą się premierą, opublikowano zwiastun, który zdradza szczegóły fabuły.

Pojawił się zwiastun trzeciego sezonu Jessiki Jones. - Jessica Jones - zobacz zwiastun trzeciego sezonu - wiadomość - 2019-06-06
Pojawił się zwiastun trzeciego sezonu Jessiki Jones.

Za nieco ponad tydzień – 14 czerwca – zadebiutuje ostatni, trzeci sezon Jessiki Jones. Zwieńczyć ma on historię posiadającej nadludzką siłę pani detektyw. W związku z premierą opublikowany został trailer, który pokrótce przybliża wydarzenia podsumowujące opowieść.

Akcja trzeciego sezonu obracać się ma wokół polowania na seryjnego mordercę – Gregory’ego Salingera. Rzuca on wyzwanie Jessice i rozpoczyna z nią śmiertelną grę. Żeby złapać psychopatę, pani detektyw musi połączyć siły ze swoją przybraną siostrą – Trish Walker. Ich mocno osłabiona relacja sprawi, że współpraca nie będzie jednak należeć do najprostszych. Sprawy nie ułatwia także fakt, że Trish przechodzi przemianę, która przybliża ją do zostania superbohaterką, kryjącą się pod pseudonimem Hellcat.

W ostatnim sezonie znajdziemy także inne postacie, znane z poprzednich odcinków. Zalicza się do nich prawniczka Jeri Hogarth oraz współpracownik Jessiki - Malcolm Ducasse.

Na początku tego roku Netflix ogłosił, że anulowane zostały dwa ostatnie seriale osadzone w uniwersum MarvelaThe Punisher i Jessica Jones. Prawdopodobnie decyzja ta była podyktowana faktem, że posiadający prawa do uniwersum Marvela Disney planuje uruchomić swoją własną platformę streamingową - Disney+.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej