Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 marca 2013, 10:45

autor: Sarge

Jerry Bruckheimer Games - zamknięto studio znanego producenta filmowego

Serwis GameSpot dowiedział się, że zamknięto studio Jerry Bruckheimer Games, założone swego czasu przez znanego hollywoodzkiego producenta. Jerry Bruckheimer stoi m.in. za takimi filmami i serialami telewizyjnymi jak Piraci z Karaibów, Prince of Persia: Piaski Czasu, czy CSI.

Jeden z anonimowych przedstawicieli Jerry Bruckheimer Films potwierdził serwisowi GameSpot, że studio Jerry Bruckheimer Games zostało zamknięte. Był to zespół deweloperski założony przez producenta filmów i seriali telewizyjnych, Jerry’ego Bruckheimera (Piraci z Karaibów, CSI).

Studio Jerry Bruckheimer Games oficjalnie przestało funkcjonować - Jerry Bruckeimer Games - zamknięto studio znanego producenta filmowego - wiadomość - 2013-03-03
Studio Jerry Bruckheimer Games oficjalnie przestało funkcjonować

Anonimowy informator powiedział, że „studio Jerry Bruckheimer Games nie jest aktywne”. Po chwili dodał, że zespół „przestał być funkcjonującą jednostką”. Uciął w ten sposób spekulacje, jakoby deweloper mógł w przyszłości powrócić do działania. Zespół Jerry Bruckheimer Games został założony kilka lat temu, ale do tej pory nie zapowiedział oficjalnie ani jednej gry, choć mówiło się o dwóch tworzonych produkcjach.

Jerry Bruckheimer to jeden z najbardziej aktywnych hollywoodzkich producentów. Jego nazwisko stoi m.in. za takimi filmami jak Gliniarz z Beverly Hills, Top Gun, Twierdza, Con Air, Karmazynowy przypływ, Armageddon, Prince of Persia: Piaski Czasu, Wróg publiczny, 60 sekund, Helikopter w ogniu, Pearl Harbor, Piraci z Karaibów oraz Skarb narodów.