Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 kwietnia 2019, 18:01

autor: Serek

James Bond 25 - poznaliśmy obsadę filmu

Poznaliśmy obsadę 25. części przygód Jamesa Bonda. Zgodnie z poprzednimi doniesieniami, w głównego antagonistę wcieli się Rami Malek. Na ekranie zobaczymy także Daniela Craiga, Ralpha Fiennesa czy Naomie Harris.

Daniel Craig wystąpi po raz ostatni w roli Bonda. - James Bond 25 - poznaliśmy obsadę filmu - wiadomość - 2019-04-25
Daniel Craig wystąpi po raz ostatni w roli Bonda.

Poznaliśmy obsadę 25. części przygód Jamesa Bonda. Twórcy podzielili się informacjami za pośrednictwem Twittera. Żadnym zaskoczeniem nie będzie fakt, że w roli agenta 007 ponownie ujrzymy Daniela Craiga, dla którego będzie to pożegnanie z serią po pięciu filmach. Zdecydowanie większą niewiadomą była rola głównego antagonisty agenta Jej Królewskiej Mości. Ostatecznie największym wrogiem Jamesa Bonda będzie Rami Malek, czyli tegoroczny laureat Oscara za główną rolę w filmie Bohemian Rhapsody (opowiadającym historię lidera zespołu Queen - Freddiego Mercury’ego). Niestety, ku rozpaczy polskiej części widowni, w obsadzie zabrakło miejsca dla Tomasza Kota, który według doniesień serwisu Telegraph miał być przyczyną zrezygnowania ze stanowiska poprzedniego reżysera widowiska - Danny’ego Boyle’a.

Jeśli przy temacie reżyserii jesteśmy - za kamerą stanie Cary Joji Fukunaga. Za scenariusz odpowiedzialni są natomiast Neal Purvis, Robert Wade, Scott Z. Burns i Pheobe Waller-Bridge. Na ekranie zobaczymy kilku aktorów znanych widzom z poprzednich części serii. Nie zabraknie także nowych nazwisk. Poniżej możecie zapoznać się z obsadą nowego filmu o Jamesie Bondzie.

Obsada Jamesa Bonda 25

 1. Daniel Craig (Agent 007)
 2. Ralph Fiennes (M)
 3. Naomie Harris (Moneypenny)
 4. Ben Whishaw (Q)
 5. Rory Kinnear (Tanner)
 6. Jeffrey Wright (Felix Leiter)
 7. Lea Seydoux (Madeleine Swan)
 8. Rami Malek
 9. Dali Benssalah
 10. Billy Magnussen
 11. Ana De Armas
 12. David Dencik
 13. Lashana Lynch

Nowe przygody agenta 007 są kręcone w Wielkiej Brytanii (co raczej nikogo nie powinno dziwić), Norwegii, Włoszech oraz na Jamajce. Przypomnijmy, że początkowo film planowany był na 2019 rok. Premiera została jednak przesunięta na 8 kwietnia 2020 roku.

 1. Oficjalna strona internetowa serii James Bond