Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 16 maja 2023, 10:40

Jak zwolnić postać w Wartales; pozbądźcie się niechcianych członków drużyny

Jeśli zastanawiacie się, jak zwolnić członka drużyny w Wartales, to tutaj znajdziecie odpowiedź.

Wartales opuściło wczesny dostęp. Oznacza to, że gracze wreszcie mogą cieszyć się ukończonym tytułem. Jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z tym strategicznym RPG-iem, to zapewne zastanawiacie się, czy możecie w nim zwolnić jednego z członków drużyny. Tutaj dowiecie się, czy jest to możliwe oraz jak to zrobić.

Wartales – jak zwolnić członka drużyny?

Jeśli z jakiegoś powodu chcecie zwolnić z Waszej drużyny którąś postać, to Wartales pozwala to zrobić. Opcja ta jest jednak ukryta – trzeba jej poszukać.

Jeśli chcecie pozbyć się jednego z towarzyszy, to musicie wykonać następujące czynności:

  1. Rozbijcie obóz.
  2. Kliknijcie na ikonkę z twarzą, znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu [1]. W ten sposób otworzycie niewielki panel z listą członków Waszej drużyny [2].
  3. Naciśnijcie prawym klawiszem myszy na twarz postaci, którą chcecie zwolnić. W ten sposób w centralnej części ekranu otworzy się okienko bohatera [3].
  4. W dolnej części panelu, na prawo od nóg postaci, znajduje się ikona koła zębatego. Kliknijcie w nią i wybierzcie opcję „zwolnij” [4]. Gdy to zrobicie, wybrana postać opuści grupę.

Wartales – poradnik i interaktywna mapa

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem. Znajdziecie tam informacje, które ułatwią Wam zabawę w Wartales. Dowiecie się z niego między innymi, jakie klasy postaci występują w grze oraz jak prezentuje się tryb eksploracji.

Ponadto redaktorzy z Gamepressure przygotowali interaktywną mapę. Znajdziecie na niej wiele ciekawych miejsc. Na pewno pomoże Wam ona w eksploracji tego dużego i niebezpiecznego świata.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej