Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2000, 12:41

Jagged Alliance 3 w produkcji

Fanów serii Jagged Alliance na pewno ucieszy wiadomość, że producent, kanadyjska firma Sir-Tech, rozpoczęła prace nad trzecią częścią tej doskonałej strategii. Pomimo tego, że według zapewnień Sir-Techu jest już zrobiona spora część prac, między innymi większość grafiki, samej gry możemy się spodziewać najwcześniej w roku 2002.

Fanów serii Jagged Alliance na pewno ucieszy wiadomość, że producent, kanadyjska firma Sir-Tech, rozpoczęła prace nad trzecią częścią tej doskonałej strategii. Pomimo tego, że według zapewnień Sir-Techu jest już zrobiona spora część prac, między innymi większość grafiki, samej gry możemy się spodziewać najwcześniej w roku 2002. W trzeciej części ma zmienić się nieco system walki, ewoluując z klasycznego turowego w połączenie tur i czasu rzeczywistego, zapewne w stylu Baldur’s Gate. Weterani nie powinni jednak się tego obawiać, gdyż system będzie mocno konfigurowalny, tak że będzie możliwość ustawienia sposobu toczenia walk podobnego do tego z poprzednich części. Kolejną zmianą będzie bardzo silne zaakcentowanie trybu multiplayer, a szczególnie jego opcji internetowych, za brak których poprzednie części były mocno krytykowane. Jak widać, Sir-Tech stara się nadążać za światowymi trendami, pytanie tylko czy przy okazji nie umknie mu to, co przyciągało do serii tak wielu graczy – oryginalność. Dwa lata to kawał czasu, trzymamy więc kciuki aby udało doprowadzić się ten projekt do końca. Więcej na ten temat możecie poczytać tutaj.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.