Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2017, 20:32

autor: Grzegorz "godrikus" Chmielewski

Informacje o nowej grze z serii Tomb Raider pojawią się w przyszłym roku

Twórcy sagi Tomb Raider w oświadczeniu na Twitterze poinformowali, że fani serii mają na co czekać. Oficjalna zapowiedź kolejnej odsłony perypetii Lary Croft odbędzie się w przyszłym roku, a premiera najprawdopodobniej niewiele później.

Już wkrótce na horyzoncie wyraźniej zarysuje się nowa odsłona sagi Tomb Raider. - Informacje o nowej grze z serii Tomb Raider pojawią się w przyszłym roku - wiadomość - 2017-12-07
Już wkrótce na horyzoncie wyraźniej zarysuje się nowa odsłona sagi Tomb Raider.

Ostatnie dwie odsłony sagi Tomb Raiderreboot z 2013 roku i Rise of the Tomb Raider z 2015 roku (ta druga wydana na początku jako produkcja ekskluzywna dla Xboksa 360 i One) – spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków i graczy. Dotąd wyróżniająca się głównie swoja fizycznością pani archeolog dobrze sprawdziła się jako człowiek z krwi i kości, poza zastępami wrogów walcząc też z własną psychiką. Eksperyment sprowadzenia gry na inne tory udał się już dwukrotnie, fani z niecierpliwością wyczekują więc kolejnej odsłony serii od studia Crystal Dynamics. Dziś mogą oni świętować, gdyż na oficjalnym Twitterze marki Tomb Raider pojawiło się oświadczenie twórców, w którym informują, że w przyszłym roku znów zrobi się głośno o Larze Croft. W wiadomości do fanów czytamy:

Square Enix [wydawca produkcji] jest podekscytowane, że w przyszłym roku będzie mogło podzielić się z wami pewnymi ważnymi wiadomościami. Tak naprawdę, to chcielibyśmy móc podzielić się nimi już teraz, ale tym razem przyjęliśmy inne podejście.

Nadchodzi nowa gra z serii Tomb Raider.

Ponieważ naszym celem jest przede wszystkim dobro graczy, to chcemy, żebyście wiedzieli, że od oficjalnej zapowiedzi do momentu, gdy będziecie mogli już zagrać nie minie dużo czasu.

Wspólna wędrówka rozpocznie się dużym wydarzeniem w 2018 roku. Po prostu nie możemy się doczekać, aż zabierzemy was w decydującą podróż z Larą Croft.

Wygląda więc na to, że 2018 przyniesie nie tylko oficjalną zapowiedź, ale też premierę kolejnej gry z serii Tomb Raider. Nie wiemy jeszcze, jakie „duże wydarzenie” mają na myśli twórcy – mogą być to targi E3, ale też oddzielna impreza poświęcona tylko tej jednej produkcji. Wnioskując po jakości ostatnich odsłon sagi, „decydująca podróż” może okazać się naprawdę świetnym doświadczeniem.