Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 7 marca 2019, 18:35

Final Fantasy XII The Zodiac Age na Nintendo Switch w planie wydawniczym firmy Cenega

Wróć do świata Ivalice w nowym wydaniu gry już 30 kwietnia 2019 roku

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła odświeżona edycja jednego z najlepszych jRPGów wszech czasów, Final Fantasy XII The Zodiak Age, w wersji na Nintendo Switch. Gra będzie dostępna w angielskiej wersji językowej od 30 kwietnia 2019 roku.

Powrót do świata Ivalice

inal Fantasy XII The Zodiac Age na Nintendo Switch w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Final Fantasy XII The Zodiac Age po raz pierwszy w historii pojawi się w pełni odświeżonej wersji z wysoką rozdzielczością grafiki i zupełnie nowymi i ulepszonymi elementami rozgrywki! Nowa wersja wprowadzi kilka nowoczesnych zmian, takich jak zrekonstruowany system walki i usprawniony system prac. Wraz z ulepszeniami grafiki i dźwięku, gracze – tak samo znający serię, jak i nowi – przeżyją ogromną przygodę, która ukaże cały świat Ivalice w nowej, ulepszonej wersji.

Wkrocz w okres wojny w świecie Ivalice. Małe królestwo Dalmasca, podbite przez Imperium Archadian, leży w ruinach, borykając się z niepewnością. Księżniczka Ashe, jedyna spadkobierczyni tronu, angażuje się w ruch oporu, by wyzwolić swój kraj. Vaan, młody mężczyzna, który stracił rodzinę podczas wojny, marzy o podniebnych lotach. W walce o wolność i upadłą monarchię, dołącz do tych niespodziewanych sojuszników i ich kompanów, którzy rozpoczną swoją heroiczną przygodę, by wyzwolić swoją ojczyznę.

Final Fantasy XII The Zodiac Age na Nintendo Switch zawiera szereg nowych i ulepszonych elementów rozgrywki:

  1. System prac Zodiac – Ulepszony system progresji postaci, który teraz odpowiada preferencjom gracza
  2. Tryb Trial – Przeciwstaw się potworom i wrogom w ciągu 100 kolejnych bitew
  3. Tryb Speed – Poruszaj się po świecie z większą szybkością.
  4. Usprawnienia graficzne ostatniej generacji – w tym odświeżone modele postaci i sceny przerywnikowe
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.