Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 lipca 2015, 13:19

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Impreza GRYOffline 2015 już w sobotę! Rozdajemy ostatnie wejściówki

Już w sobotę 11 lipca odbędzie się kolejna edycja imprezy dla naszych czytelników. Dzisiaj uruchomiliśmy rejestrację dla spóźnialskich - na zapisy macie czas do czwartku 9 lipca.

Impreza GRYOffline 2015 już w sobotę! Rozdajemy ostatnie wejściówki - ilustracja #1

Gdzie i kiedy?

GRYOffline 2015 odbędzie się 11 lipca 2015 roku (w sobotę) i potrwa od godziny 12:00 do 21:00. Tym razem miejscem wydarzenia będzie Klub Muzyczny Forty Kleparz w centralnej części Krakowa, zlokalizowany przy ul. Kamiennej 2-4 (rzućcie okiem na mapę, by zobaczyć jego dokładne położenie). Przypominamy, że udział w imprezie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Czy można się jeszcze zarejestrować?

Tak, uruchomiliśmy dodatkową rejestrację, kóra potrwa do czwartku 9 lipca. By się zapisać, wystarczy zalogować się na stronie gof2015.gry-online.pl i kliknąć w jeden przycisk. Prosimy o zapamiętanie swojego numeru rejestracji oraz ksywki.

Program imprezy

  • 12:00 – rejestracja i odbiór identyfikatorów
  • 13:00 – powitanie
  • 14:00 – pokaz gry Might & Magic: Heroes VII
  • 16:00 – panel dyskusyjny „I ty możesz zostać deweloperem”
  • 18:00 – Konkurs Cosplay
  • 21:00 – koniec części oficjalnej

Atrakcje

Strefa ASUS Play It Cool

W tym roku Głównym Partnerem GRYOffline została firma ASUS, która zabezpiecza imprezę pod względem technologicznym. Podczas imprezy ASUS przygotuje dla Was specjalne stanowiska do grania wyposażone w laptopy z serii G (G751, G771, G501).

Dodatkowo na imprezie zaprezentowany zostanie ASUS G20, który posłuży do prezentacji gry Might & Magic: Heroes VII, a następnie będzie dostępny dla szerszej publiki w strefie ASUS. Podczas trwania imprezy nie zabraknie również mini konkursów w takich grach jak: Mortal Kombat X, GRID Autosport, Project Cars i wiele innych. W ramach konkursów będzie można wygrać niesamowite drinki i potrawy kuchni molekularnej oraz gadżety ASUS.

Impreza GRYOffline 2015 już w sobotę! Rozdajemy ostatnie wejściówki - ilustracja #2

Pokaz Might & Magic: Heroes VII

Przedpremierowy pokaz gry Might & Magic: Heroes VII, który zostanie poprowadzony przez Martę Krajewską, pracującą jako associate producer w Limbic Entertainment (studiu tworzącym wspomniany tytuł). Poczas imprezy będzie można porozmawiać z przedstawicielką studia i zadać jej pytania na temat nadchodzącej produkcji.

Konkurs Cosplay

Konkurs cosplay, który organizujemy we współpracy z firmą SteelSeries. Za przygotowanie najlepszego stroju i jego prezentację na scenie czekają nagrody pieniężne oraz akcesoria SteellSeries. Szczegóły: konkurscosplay.gry-online.pl.

Panel „I ty możesz zostać deweloperem”

Chcesz pracować przy tworzeniu gier? Nie wiesz jaką ścieżkę kariery obrać? Zaprosiliśmy kilku gości, którzy pomogą Wam wybrać odpowiedni kierunek rozwoju.

Mirosław Dymek – deweloper od ponad 20 lat. Jego kariera rozpoczęła się od stworzenia Polan, do 2013 roku pełnił funkcję prezesa studia Reality Pump (seria Earth, Two Worlds). Obecnie tworzy gry na platformę Android.

Marek Ziemak – swoją karierę rozpoczynał jako tester w studiu CD Projekt RED, pracując przy trylogii Wiedźmin. W 2014 roku opuścił szeregi studia CD Projektu i dołączył do 11 bit studios (This War of Mine, seria Anomaly), gdzie pilotuje program 11 bit launchpad, który pomaga mniej doświadczonym deweloperom w procesie tworzenia i wydania gry.

Artur Staszczyk – VP Engineering w Ganymede, w branży gier od 7 lat. Monitoruje proces rekrutacji, odpowiada za planowanie i wdrażanie założeń rozwoju zawodowego pracowników, opracowania programów edukacyjnych i inicjatyw skierowanych do obecnych i potencjalnych pracowników. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w CD Projekt Red i Reality Pump.

Jakub Lisiński – główny projektant nadchodzącego The Shadowborn, które jest debiutanckim dziełem zespołu My Next Games. Ten obiecujący roguelike zdobył uznanie jurorów na festiwalu Digital Dragons, zdobywając główną nagrodę w konkursie Indie Showcase.

Przetestuj okulary Vrizzmo

Zmień swojego smartforna w gogle 3D. Na własne oczy będziecie mogli sprawdzić, jak prezentują się w akcji. Co więcej, jeden z gości GRYOffline 2015 będzie mógł wygrać spersonalizowane gogle Vrizzmo z naszym logiem!

Strefa retro

W której zagracie na automatach w takie kultowe pozycje jak Space Invaders, Pac-Man, Pole Position, Cadillac & Dinosaurs, 1942, Mortal Kombat czy Shinobi.

Ponadto…

Jak zwykle, nie zabraknie też bardziej tradycyjnych form rywalizacji z grami, gadżetami i koszulkami do wygrania. Mamy też nagrody-niespodzianki dla posiadaczy Abonamentu Premium z Opcją VIP (aktywnego w dniu imprezy). Ponadto na uczestników czeka darmowy poczęstunek jedzeniem z grilla, piwem i napojami bezalkoholowymi.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.