Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 października 2018, 17:40

autor: Ender

Hitman – darmowy Halloween Pack z piątym epizodem gry

IO Interactive udostępniło graczom darmowe DLC do gry Hitman, które będzie dostępne przez ograniczony czas. Tak zwany Halloween Pack zawiera dziesięć halloweenowych misji, a także odblokowuje dostęp do piątego epizodu gry zawierającego mapę Kolorado.

Z okazji zbliżającego się Halloween twórcy z Io Interactive przygotowali niespodziankę dla fanów wydanego w 2016 roku Hitmana. Na ograniczony czas studio udostępniło darmowe DLC o nazwie Halloween Pack. W jego skład wchodzi cały piąty epizod tytułu, wraz z mapą przedstawiająca Kolorado, a także wszystkie misje i wyzwania związane z tą lokacją. Poza tym otrzymamy także dziesięć specjalnych halloweenowych kontraktów, które mają przyprawić nas o gęsią skórkę. Dodatek dostępny jest na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Przypomnijmy przy tym, że Agent 47 powróci w listopadzie w grze Hitman 2. Warto dodać, że nowa gra posiadać będzie pełną zawartość oryginalnego Hitmana. Zostanie ona wydana w formie DLC, dostępnego za darmo dla właścicieli poprzedniego tytułu. W jego skład wejdzie sześć odświeżonych i poprawionych map, a także wszystkie związane z nimi wyzwania i misje. Ponadto rozszerzenie posiadać będzie wsparcie dla elementów rozgrywki wprowadzonych w dwójce, oferując lepszą sztuczną inteligencję postaci niezależnych, nowy system postępów w rozgrywce, a także wcześniej nieobecne przedmioty w rodzaju granatów błyskowych.

  1. Hitman – kompendium wiedzy
  2. Oficjalna strona serii Hitman