Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2015, 12:55

autor: shav

Heroes of the Storm – nowy event w klimatach Diablo III trafił do gry

Dziś do Heroes of the Storm trafiła nowa aktualizacja o nazwie Eternal Conflict. Patch ten, oprócz standardowych zmian balansujących rozgrywkę i naprawiających błędy, wprowadza też do gry nową mapę oraz postać.

Nowa mapa to zmagania nie tylko z drużyną przeciwną, ale też potężnymi Nieśmiertelnymi - Heroes of the Storm – nowy event w klimatach Diablo III trafił do gry - wiadomość - 2015-07-01
Nowa mapa to zmagania nie tylko z drużyną przeciwną, ale też potężnymi Nieśmiertelnymi

Dodatkowa zawartość, która już znajduje się w grze, to przede wszystkim zupełnie nowa mapa – Battlefield of Eternity. Jest to pole bitewne podzielone na dwie linie, gdzie znajdziemy dwóch walczących ze sobą Nieśmiertelnych – anioła Ilariana i demonicznego lorda Beletha. Gdy pokonamy jednego z nich, drugi dołączy do naszej drużyny i pomoże nam w zwyciężeniu zespołu przeciwników, poprzez atakowanie ich umocnień. Na mapie pojawią się także nowi najemnicy do zwerbowania – szamani Upadłych, dysponujący mocą przywracania do życia stronników. Z racji dodania nowej lokacji, pewnym zmianom ulegnie także rotacja podczas wyszukiwania gier – ilość dostępnych map zostanie ograniczona do czterech, aby gracze mieli możliwość częstszego rozgrywania potyczek na Battlefield of Eternity.

Do Heroes of the Storm trafiła też nowa postać – Rzeźnik, jeden z bossów z Diablo III. Bohater ten jest przedstawicielem klasy zabójców, a więc ma możliwość zadawania dużych obrażeń. Jego umiejętności pozwalają na błyskawiczne szarżowanie w kierunku przeciwników, spowalnianie ich i utrzymywanie w miejscu. Ciekawie prezentuje się też umiejętność pasywna Rzeźnika, umożliwiająca mu zwiększanie obrażeń poprzez zbieranie mięsa z poległych oponentów. Cena tego herosa jest standardowa dla nowych postaci – 15 tysięcy sztuk złota lub 8.99 Euro.

Poza Rzeźnikiem, twórcy zamierzają wprowadzić do gry jeszcze dwie inne postacie z uniwersum Diablo – mnicha, zwinną postać wspierającą drużynę oraz Króla Szkieletów, wojownika, który nawet po śmierci może przeszkadzać zespołowi przeciwników. Poniżej możecie zapoznać się z jego umiejętnościami.

Ważąca około 750 MB aktualizacja, poza wspomnianymi dodatkami, wprowadza też standardowe zmiany balansujące rozgrywkę. Pełną listę nowości znajdziecie tutaj.