Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 czerwca 2021, 22:10

He-Man powraca w zwiastunie Władców wszechświata: Objawienia od Netflixa

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu Władcy wszechświata: Objawienie, czyli swoistej kontynuacji kultowego He-Mana i władców wszechświata. Pierwszy sezon ukaże się 23 lipca na platformie Netflix.

He-Man bez wątpienia jest dla wielu jednym z bohaterów z dzieciństwa, a słowa „Na potęgę Posępnego Czerepu” wywołują ciarki na niejednym karku. Nie ma się zatem co dziwić, że zapowiedź serialu animowanego Władcy wszechświata: Objawienie, która miała miejsce blisko dwa lata temu, potrafiła wzbudzić zarówno ekscytację, jak i pewną dozę niepokoju, czy jego twórcy z Kevinem Smithem (Clerks. Sprzedawcy, Dogma) na czele będą w stanie sprostać legendzie. Odpowiedź na to pytanie poznamy 23 lipca, kiedy cały pierwszy sezon zadebiutuje na platformie Netflix. Zanim się to jednak stanie, możecie podziwiać pierwszy zwiastun produkcji. Nie przedłużając zatem, zapraszamy do seansu:

Jak możemy zobaczyć na zwiastunie, we Władcach wszechświata: Objawieniu po raz kolejny będziemy świadkami starcia między He-Manem i jego sojusznikami a demonicznym Szkieletorem przewodzącym siłom zła. Produkcja ma stanowić kontynuację oryginalnego serialu z lat 80.

  1. Oficjalna strona platformy Netflix