Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 czerwca 2022, 19:24

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

HBO MAX Experts - co to jest za usługa?

W związku z pojawiającymi się informacjami na temat e-maili, jakie otrzymują użytkownicy HBO Max, wyjaśniamy, czym są zaproszenia do grona Ekspertów platformy streamingowej.

HBO Max/ materiały promocyjne.

W związku z wejściem HBO Max do naszego kraju, już jakiś czas temu polscy użytkownicy platformy zaczęli otrzymywać od serwisu niespotykanego maila. Notka rozsyłana do subskrybentów zaprasza chętnych do uczestnictwa w społeczności Ekspertów HBO Max. Warunkiem dołączenia do niej jest wypełnienie krótkiej ankiety dołączonej do wiadomości.

Eksperci HBO Max mają stworzyć grupę, która będzie brała czynny udział w kształtowaniu platformy. Osoby, które zdecydują się dołączyć do tej wzniosłej inicjatywy, będą mogły otrzymać nie tylko możliwość wymieniania się opiniami na temat seriali, filmów i działania serwisu, ale także testowania nowych funkcji przed innymi użytkownikami. Ponad to, Eksperci powinni mieć dostęp do zwiastunów i zakulisowych materiałów z poszczególnych seriali.

Warto na koniec dodać, że subskrybenci HBO Max dołączają do nowej społeczności i chętnie dzielą się spostrzeżeniami na temat produkcji platformy, jak i jej funkcjonowania. Zatem jeśli otrzymacie podobnego maila od serwisu, nie martwcie się, bowiem i Wy dostaliście możliwość dołączenia do społeczności Ekspertów platformy streamingowej.

HBO Max kupisz tutaj

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.