Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2016, 17:30

autor: Ender

GTA V NaturalVision V2.0 – nowa wersja fotorealistycznego moda

W sieci pojawiła się nowa, ulepszona wersja moda NaturalVision przeznaczonego dla gry Grand Theft Auto V. Według jego autora, modyfikacja zapewnia obecnie najbardziej fotorealistyczną oprawę graficzną w grze.

Modder Razed opublikował w sieci nową wersję modyfikacji NaturalVision V2.0 do gry Grand Theft Auto V. Twórca zapewnia, że spędził nad nią ponad czterysta godzin wytężonej pracy. Jego celem było zapewnienie grze jak najbardziej fotorealistycznej oprawy graficznej, oferującej wysokiej jakości tekstury i efekty specjalne, które sprawiają, że tytuł jeszcze wierniej odtwarza warunki pogodowe i oświetlenie, jakie znajdziemy w prawdziwym Los Angeles. NaturalVision V2.0 zostało zbudowane na podstawie popularnego moda VisualV i wymaga jego zainstalowania do poprawnego działania. Do tej pory NaturalVision V2.0 ściągnęło ponad 100 tysięcy graczy.

  1. Pobierz NaturalVision V2.0

Autor twierdzi, że jego dzieło to najlepsza obecnie dostępna wizualna modyfikacja GTA V. Efekty działań Razeda możemy podziwiać i ocenić na udostępnionym trailerze oraz screenach, które uchwycone zostały w rozdzielczości 4K. Fani z pewnością będą porównywać udostępnione obrazy z efektami opisywanego przez nas szeroko moda GTA 5 Redux, który również wprowadził szereg imponujących i oczekiwanych zmian do gry.

GTA V NaturalVision V2.0 – nowa wersja fotorealistycznego moda - ilustracja #1
GTA V NaturalVision V2.0 – nowa wersja fotorealistycznego moda - ilustracja #2
GTA V NaturalVision V2.0 – nowa wersja fotorealistycznego moda - ilustracja #3
GTA V NaturalVision V2.0 – nowa wersja fotorealistycznego moda - ilustracja #4
  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto V
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V