Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2015, 13:56

autor: luckie

GTA V na PC w konkursie dla posiadaczy Abonamentów VIP oraz promocja na Abonamenty

Czytelników z aktywnym abonamentem VIP zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzcę czeka pudełkowe wydanie Grand Theft Auto V na PC. Pozostali mogą liczyć na atrakcyjną ofertę na grę w sklepie gry-online.pl oraz na zniżkę na Abonamenty w naszym serwisie.

Z okazji premiery Grand Theft Auto V na PC, wraz ze sklepem.gry-online.pl zapraszamy wszystkich posiadaczy aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP do wzięcia udziału w konkursie. Jeden z VIP-ów otrzyma pudełko z hitem Rockstara – wystarczy do 21 kwietnia 2015 roku przesłać na adres [email protected] uzasadnienie, dlaczego właśnie TY powinieneś dostać pecetowe GTA V (Temat maila: GTA V na PC). Swoją wypowiedź należy zmieścić w 600 znakach ze spacjami.

GTA V na PC w konkursie dla posiadaczy Abonamentów VIP oraz promocja na Abonamenty - ilustracja #1

Szczegółowe zasady konkursu

  • Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie aktywnego Abonamentu Premium z Opcją VIP ważnego co najmniej do 21 kwietnia 2015.
  • W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę z serwisu GRYOnline.pl.
  • Nagrody zostaną wysłane na koszt organizatora na adres podany w profilu gry-online.pl do 5 dni roboczych od ogłoszenia wyników. Biorąc udział w konkursie, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych firmie MUVE Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (02-255) przy ul. Krakowiaków 50, zarejestrowaną pod numerem KRS 0000440351, wyłącznie w celu wysyłki nagrody.
  • W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Promocja: 20% zniżki na Abonamenty

Przygotowaliśmy także ofertę promocyjną na zakup i przedłużenia wszystkich Abonamentów Premium na okres dłuższy niż 1 tydzień. Zniżki obejmują zarówno przedłużenia jak i zakup nowych Abonamentów oraz opcji VIP. Oferta obowiązuje do 16 kwietnia 2015.

Jak skorzystać z promocji?

  • Wejdź na stronę www.gry-online.pl/abonamenty.asp i zaloguj się na niej.
  • Wybierz interesujący Cię abonament, w następnym kroku będziesz mógł także rozszerzyć swój zakup o pakiet VIP.
  • Kliknij na przycisku Zamawiam Abonament i Płacę.
  • W polu Wpisz Kod Promocyjny wpisz znizka20 i kliknij akceptuj kod – cena zostanie obniżona o 20%.
  • Kliknij na przycisku Akceptuję.

Specjalna cena GTA V na PC dla wszystkich klientów sklep.gry-online.pl

Posiadacze Abonamentów Premium z Opcją VIP mogą liczyć na dodatkową zniżkę na zakup Grand Theft Auto V na PC, ale nawet użytkownicy naszego serwisu nieposiadający abonamentu mogą liczyć na atrakcyjną ofertę.

GTA V na PC w konkursie dla posiadaczy Abonamentów VIP oraz promocja na Abonamenty - ilustracja #2