Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2021, 14:15

autor: AlexB

GTA Online - pojazd Dinka Verus za darmo oraz inne bonusy

Firma Rockstar przygotowała dla graczy GTA Online mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim można zdobyć za darmo nowy pojazd – quad Dinka Verus. Ponadto w najbliższym czasie pojawią się opcje m.in. zdobycia dodatkowych nagród za udział w wybranych wydarzeniach oraz zakupienia niektórych obiektów po obniżonych cenach.

W SKRÓCIE
  1. Firma Rockstar przygotowała nowe atrakcje w GTA Online.
  2. Wśród nich możemy wymienić darmowy pojazd, zniżki na różne obiekty czy dodatkowe nagrody za wykonywanie zadań.
  3. Ponadto w tytule pojawiły się rośliny pejotla, gwarantujące interesujące wrażenia.

Miniony rok był kolejnym udanym dla GTA Online. Pod jego koniec sieciowemu modułowi GTA V, który w tym roku będzie obchodził swoje siódme urodziny, udało się osiągnąć rekordową liczbę graczy. W ramach podziękowań społeczności za jej „pasję i poświęcenie”, studio Rockstar przygotowało dla niej kolejne atrakcje. Oto, czego się może ona spodziewać w najbliższym czasie.

Przede wszystkim do 3 marca gracze otrzymają szansę na zdobycie za darmo w przybytku Warstock Cache & Carry nowego pojazdu – quada Dinka Verus. Według oficjalnego opisu, jest to „wytrzymała terenówka, która przetrwa nawet serię brutalnych dachowań, okrutnych poślizgów i niesamowicie katastrofalnych czołówek”. Warto zaznaczyć, że jest to maszyna dwumiejscowa, zatem można zabrać na wycieczkę znajomego.

GTA Online - pojazd Dinka Verus za darmo oraz inne bonusy - ilustracja #1
W najbliższych dniach będzie można zdobyć między innymi darmową koszulkę oraz maskę.

Ponadto możecie liczyć na darmową koszulkę sygnowaną marką Dinka Verus. Warunkiem jest uruchomienie GTA Online co najmniej raz przez najbliższy tydzień. Dodatkowo jeśli przez ten czas wykonacie misje dla kasyna (musicie zadzwonić do pani Baker), to po 1 marca otrzymacie neonową świecącą maskę ze szwami.

Natomiast jeśli zdecydujecie się na połączenie swojego konta Rockstar Games Social Club z kontem Amazon Prime Gaming, to dostaniecie dodatkowe gratisy - sonar dla łodzi podwodnej Kosatka, a także 200 tysięcy dolarów. Ponadto będziecie mogli cieszyć się z rabatów na samochody Dewbauchee Vagner oraz Coil Voltic Rocket.

Bezpłatne fanty to jednak zaledwie początek. Przez najbliższe kilka dni, do 24 lutego, biorąc udział w misjach od kontaktów bądź motocyklowej sprzedaży, a także wyścigach bolidów, otrzymacie nagrody w postaci podwójnych premii do wypłaty oraz punktów reputacji. Natomiast jeżeli postanowicie wcielić się w ochroniarza bądź partnera w ramach zleceń od SecuroServ, to spodziewajcie się potrójnej gratyfikacji finansowej.

GTA Online - pojazd Dinka Verus za darmo oraz inne bonusy - ilustracja #2
Wcielając się w rolę ochroniarza będziecie mogli zarobić potrójnie.

Zarobione pieniądze można wydać chociażby na obiekty, które przez najbliższe dni będą dostępne w przecenie. Mowa tu na przykład o penthousie na ostatnim piętrze kasyna, bolidach czy czołgu Invade and Persuade. Dokładne wysokości rabatów znajdziecie w tym miejscu.

Jeśli jednak należycie do osób, które od pracy preferują hazard, to również powinniście być usatysfakcjonowani. Do 24 lutego w kole fortuny będziecie mieli szansę wygrać supersamochód Överflöd Tyrant. W puli nagród znajdują się także pieniądze, koszulki i przeróżne inne tajemnicze nagrody.

Na koniec zostawiliśmy atrakcję nieco bardziej humorystyczną. Otóż w GTA Online pojwiły się tajemnicze rośliny pejotla. Gwarantują one pewne szalone, narkotyczne wrażenia. To, jak je znaleźć, znajdziecie na tym filmiku.

GTA Online - pojazd Dinka Verus za darmo oraz inne bonusy - ilustracja #3
Atrakcyjne rabaty w najbliższych dniach obejmą m.in. bolidy.

Jak zatem widać, przez najbliższe kilka dni w GTA Online zdecydowanie będzie co robić. Czy skuszą Was one do odwiedzin Los Santos i okolicznych terenów? Na to pytanie musicie sobie już odpowiedzieć sami.

  1. Oficjalna strona GTA Online
  2. GTA Online – poradnik do gry