Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2019, 20:19

autor: Frozen

GTA Online – podwójne premie i finał scenariusza końca świata

Studio Rockstar Games przygotowało wiele atrakcji dla osób, które zdecydują się na zagranie w Grand Theft Auto Online w ciągu kilku najbliższych dni. Podwójne nagrody za misje, zniżki na przedmioty, specjalne wyścigi i darmowe bonusy to tylko niektóre z nich.

Trwające właśnie wydarzenie to dobry sposób na szybkie wzbogacenie się w grze. - GTA Online – podwójne premie i finał scenariusza końca świata - wiadomość - 2019-04-19
Trwające właśnie wydarzenie to dobry sposób na szybkie wzbogacenie się w grze.

Do 24 kwietnia 2019 roku na graczy, którzy zalogują się do Grand Theft Auto Online, czeka wiele atrakcji. W tym okresie wszystkie misje od kontaktów są nagradzane podwójnie. Zlecenia można zaliczać w pojedynkę lub z drużyną (dla pracujących w grupach przewidziano premię gotówkową).

Gracze mogą już wykonywać finałową misję scenariusza końca świata. Śmiałkowie, którzy się jej podejmą, będą musieli udać się do ukrytej głęboko pod górą Chiliad bazy, aby zapobiec zdetonowaniu znajdującej się tam głowicy atomowej. Za wykonanie zadania przewidziano podwójne premie GTA$ i RP. Do 24 kwietnia dodatkowe nagrody czekają również w trybach: Okupacja, Cel Koronny i Kolos. Oprócz tego każdy, kto zaloguje się w tym tygodniu do GTA Online, otrzyma za darmo oznaczenie Czachy dla samolotu Mammoth Avenger i czołgu TM-02 Khanjali.

Oznaczenie Czachy dla TM-02 Khanjali i Mammoth Avenger. - GTA Online – podwójne premie i finał scenariusza końca świata - wiadomość - 2019-04-19
Oznaczenie Czachy dla TM-02 Khanjali i Mammoth Avenger.

Zniżki w grze

Do 24 kwietnia w GTA Online obowiązuje 40% zniżki na zakup niektórych obiektów firm Maze Bank Foreclosures i Warstock Cache & Carry. Wśród przecenionych produktów znalazły się:

  • Bazy
  • Dodatki do bazy i jej odnowy
  • TM-02 Khanjali
  • HVY Chernobog
  • Mammoth Avenger i jego odnowy
  • HVY Menacer
  • Mammoth Thruster
  • Pegassi Oppressor

Od 25 kwietnia do 1 maja wszyscy posiadacze siedziby klubu motocyklowego otrzymają prezent w postaci 250 000 GTA$. Gracze, którzy jeszcze nie dysponują takim przybytkiem, mogą do 24 kwietnia zakupić po obniżonej cenie siedzibę w Great Chaparral (za 50 000 GTA$, czyli 75% taniej niż normalnie). Aktualnie w promocji jest również drukarnia fałszywych banknotów na pustyni Grand Senora. Do kupienia za 100 000 GTA$, czyli 89% taniej.

Wyścigi premium

Za pomocą aplikacji Szybka akcja na telefonie w grze lub poprzez wejście w żółty wyzwalacz na Legion Square gracze mogą uruchomić w GTA Online wyścigi premium, których wpisowe wynosi 20 000 GTA$. W konfrontacji bierze udział ośmiu uczestników. Za zajęcie pierwszego miejsca gracz otrzymuje 100 000 GTA$, za drugą i trzecią pozycję przewidziano odpowiednio 30 000 i 20 000 GTA$.

W dniach 19-22 kwietnia odbywać się będą wyścigi na Drodze 68 przeznaczone wyłącznie dla samochodów muscle.

Droga 68 - GTA Online – podwójne premie i finał scenariusza końca świata - wiadomość - 2019-04-19
Droga 68

23 i 24 kwietnia wyścigi przeniosą się do Parku Wiwang. W tych z kolei będą mogły wziąć udział tylko samochody sportowe.

Park Wiwang - GTA Online – podwójne premie i finał scenariusza końca świata - wiadomość - 2019-04-19
Park Wiwang

Więcej informacji o najnowszych premiach w GTA Online można znaleźć na stronie wydarzeń Social Club.

  1. Oficjalna strona Grand Theft Auto Online