Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2019, 13:51

autor: Aquma

GTA Online – nowe misje Simeon’s Premium Deluxe Repo Work

Firma Rockstar Games przygotowała kolejną aktualizację dla GTA Online. W ramach tzw. Simeon’s Premium Deluxe Repo Work w grze pojawiło się kilka nowych misji, wymagających głównie kradnięcia samochodów.

Kolejna aktualizacja GTA Online. - GTA Online – nowe misje Simeon’s Premium Deluxe Repo Work - wiadomość - 2019-04-29
Kolejna aktualizacja GTA Online.

Nowa aktualizacja dla GTA Online – czyli trybu sieciowego megahitu Grand Theft Auto V od studia Rockstar Games – wzbogaciła wspomnianą produkcję o szereg nowych misji z serii Simeon’s Premium Deluxe Repo Work. Zadania polegają na kradzieży samochodów i można je znaleźć w siedzibie Simeona Yetariana w Los Santos (kontrakty przyjmiecie także za pomocą aplikacji iFruit lub wybierając je z menu gry).

Warto odnotować, że wszyscy gracze, którzy zdecydują się wesprzeć Simeona otrzymają za to podwójne nagrody. Dwa razy więcej dolarów GTA można też zdobyć biorąc udział w szeregu innych aktywności, takich jak wybrane mecze Arena Wars, wyścigi RC Bandito Races oraz sprzedaż tzw. Special Cargo.

Nie brakuje też atrakcyjnych okazji do wydawania posiadanych pieniędzy. Taniej można nabyć m.in. szereg pojazdów i przedmiotów powiązanych z trybem Arena War.

Wyprzedaż Arena War

  1. Annis ZR380 – 30% taniej
  2. HVY Scarab – 30% taniej
  3. MTL Cerberus – 30% taniej
  4. Vapid Imperator – 30% taniej
  5. Declasse Brutus – 30% taniej
  6. Arena Workshop – 40% taniej
  7. Arena Workshop – dodatki i renowacje – 40% taniej
  1. GTA Online – strona oficjalna
  2. Grand Theft Auto V - kompendium wiedzy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online