Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2020, 13:30

GTA 4 z rewelacyjną grafiką, jest nowa wersja iCEnhancer

Po sześciu latach modyfikacja GTA 4 iCEnhancer powraca. Nowa wersja doda m.in. wolumetryczną mgłę, poprawione cienie i odbicia.

W SKRÓCIE:
  1. Po sześciu latach modyfikacja GTA IV - iCEnhancer powróci.
  2. Zaoferuje ona nowe opcje graficzne i poprawi płynność działania gry.

Modyfikacja GTA IV - iCEnhancer - wróci w nowej wersji. Autor ogłosił prace nad poprawionym wydaniem, które jeszcze bardziej ulepszy grafikę w grze sprzed dwóch generacji.

Nowa wersja iCEnhancera zaoferuje wolumetryczną mgłę, poprawiony wygląd wody, cieni i chmur, odbicia wysokiej jakości oraz nowe drzewa. Co prawda pozostałe modele nie zostaną podmienione, ale dzięki nowym opcjom graficznym GTA IV nie będzie aż tak bardzo odstawać od współczesnych gier.

Nie wiemy jeszcze, na kiedy autor zaplanował premierę nowej wersji modyfikacji. Jednak osoby korzystające z iCEnhancer 3.0 mogą zacierać ręce. W 2014 roku pojawiła się ostatnia wersja tej modyfikacji. Później autor miał w planach stworzenia na jej bazie czegoś nowego, ale z projektu niestety nic nie wyszło. Na szczęście fanów, wkrótce ich cierpliwość zostanie nagrodzona. iCEnhancer 4.0 zapowiada się równie imponująco, co poprzednie wersje.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Rockstar Games

Paweł Musiolik

Paweł Musiolik

Przygodę z grami zaczął w wieku 3 lat, gdy udało mu się namówić ojca na kupno komputera C64. Rozbudzona przez Flimbo's Quest miłość do elektronicznej rozrywki rozkwitła podczas pierwszych przygód z Heroes of Might & Magic, osiągając apogeum po zakupie pierwszego PlayStation. Nigdy nie chciał pisać o grach, jednak jakimś trafem wylądował w redakcji serwisu SquareZone, gdzie mógł kultywować swoją miłość do jRPG-ów wywołaną kontaktem z Final Fantasy VII, Tacticsem i całą resztą cudownych gier Squaresoftu. Wraz z rosnącym wiekiem zaliczał kolejne kontakty z konsolami przenośnymi Nintendo, wrócił też na łono PC, jako dodatkowej platformy do grania. W trakcie swojej przygody z mediami pisał i szefował na nieistniejącym PSSite.com, aktualnie prowadzi swojego bloga o grach. Kolekcjonuje gry, jest fanem emulacji. Nie napisał jeszcze tekstu, z którego były w 100% zadowolony.

więcej