Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2020, 13:30

GTA 4 z rewelacyjną grafiką, jest nowa wersja iCEnhancer

Po sześciu latach modyfikacja GTA 4 iCEnhancer powraca. Nowa wersja doda m.in. wolumetryczną mgłę, poprawione cienie i odbicia.

W SKRÓCIE:
  1. Po sześciu latach modyfikacja GTA IV - iCEnhancer powróci.
  2. Zaoferuje ona nowe opcje graficzne i poprawi płynność działania gry.

Modyfikacja GTA IV - iCEnhancer - wróci w nowej wersji. Autor ogłosił prace nad poprawionym wydaniem, które jeszcze bardziej ulepszy grafikę w grze sprzed dwóch generacji.

Nowa wersja iCEnhancera zaoferuje wolumetryczną mgłę, poprawiony wygląd wody, cieni i chmur, odbicia wysokiej jakości oraz nowe drzewa. Co prawda pozostałe modele nie zostaną podmienione, ale dzięki nowym opcjom graficznym GTA IV nie będzie aż tak bardzo odstawać od współczesnych gier.

Nie wiemy jeszcze, na kiedy autor zaplanował premierę nowej wersji modyfikacji. Jednak osoby korzystające z iCEnhancer 3.0 mogą zacierać ręce. W 2014 roku pojawiła się ostatnia wersja tej modyfikacji. Później autor miał w planach stworzenia na jej bazie czegoś nowego, ale z projektu niestety nic nie wyszło. Na szczęście fanów, wkrótce ich cierpliwość zostanie nagrodzona. iCEnhancer 4.0 zapowiada się równie imponująco, co poprzednie wersje.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Rockstar Games