Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 grudnia 2020, 14:00

autor: Karol Laska

Tom Cruise wpadł w furię na planie Mission: Impossible 7; chodziło o bezpieczeństwo

Do sieci wyciekła nagrana wypowiedź Toma Cruise’a z planu Mission: Impossible 7. Aktor wpadł w furię w związku z nieprzestrzeganiem zasad bezpieczeństwa przez resztę ekipy.

Branża filmowa nie ma się najlepiej i Tom Cruise doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Każde dzieło rodzi się w tych czasach w bólach w związku z koronawirusowym reżimem pracy – wiąże się to także ze znacznym ograniczeniem liczby miejsc prac na każdym planie zdjęciowym. Do pewnych poważnych naruszeń zasad bezpieczeństwa doszło ostatnio przy okazji kręcenia Mission: Impossible 7 i wspomniany aktor (oraz producent) nie wahał się zwrócić swoim podwładnym uwagi. Ba, zjechał ich od góry do dołu, podkreślając brak odpowiedzialności, jakim się wykazali.

Zaraz przytoczymy Wam tę mocno ekspresyjną wypowiedź Cruise’a, ale warto dodać, że na Reddicie znajdziecie także jej nagranie, jeżeli chcecie wysłuchać jego uwag od początku do końca. Aktor zezłościł się między innymi dlatego, że ekipa nie utrzymywała odpowiedniej odległości między sobą:

Nigdy więcej nie chcę czegoś takiego widzieć. Jeżeli mnie nie posłuchacie, to was zwolnię, jeżeli zobaczę to kiedyś ponownie, to was, ku**a, nie ma.

To tyle! I nawet mnie nie przepraszajcie. Przepraszajcie ludzi, którzy tracą swoje pier****ne domy, bo nasza branża jest w kryzysie. Tylko, że nie przyniesie im to jedzenia na stół ani pieniędzy na ich edukację w college’u. Właśnie z takimi myślami zasypiam każdej nocy. Tu chodzi o przyszłość naszej jeb**ej branży!

Co prawda Tom Cruise nie patyczkował się, jeżeli chodzi o przekaz, ale warto zaznaczyć, że jest on raczej kojarzony jako osoba pomocna i przyjazna, której naprawdę zależy na dobru innych pracowników. Może właśnie dlatego zdobył się na takie ostre słowa – po prostu zrozumiał, że przez takie głupie ekscesy film może nie zostać dokończony, ludzie stracą pracę i kolejne wyłożone na produkcję pieniądze przepadną. Liczmy jednak na to, że uda nam się obejrzeć Mission: Impossible 7. Dzieło ma ukazać się w listopadzie 2021 roku.