Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 grudnia 2012, 15:10

autor: Hed

GRYOnAir.pl powraca – zobacz, co słychać w redakcji gry-online.pl

W drugim sezonie GRYOnAir.pl wracamy do Waszej ulubionej redakcji, aby sprawdzić, co słychać u redaktorów gry-online.pl. Zobacz jak powstaje nasz serwis od kuchni.

GRYOnAir.pl powraca! - GRYOnAir.pl powraca – zobacz, co słychać w redakcji gry-online.pl - wiadomość - 2012-12-07
GRYOnAir.pl powraca!

Pamiętacie serię filmów GRYOnAir.pl, która pokazywała życie redakcji gry-online.pl od kuchni? Zgodnie z obietnicą złożoną na naszej stronie facebookowej, dzisiaj przedstawiamy pierwszy odcinek drugiego sezonu tego niezwykłego dokumentu. Epizod pokazuje, co zmieniło się lub raczej nie zmieniło w biurze redakcji w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy.

Muszę przyznać, że seria jest ciekawa także dla mnie, bo jako osoba pracująca zdalnie nieczęsto mam okazję zobaczyć, z czym je kanapki Gambrinus, jak bardzo przytył UVI i co knuje Verminus. Nie składając żadnych konkretniejszych obietnic, redakcja zapewniła, że podobne materiały będą pojawiały się regularnie – najprawdopodobniej raz na miesiąc.

  1. GRYOnAir.pl - pierwszy odcinek drugiego sezonu!
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.