Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2015, 11:10

autor: Renox

Grow Home – eksperymentalna zręcznościówka Ubisoftu debiutuje na rynku

Wczoraj miała miejsce premiera eksperymentalnej gry zręcznościowej traktującej o wspinaczce autorstwa studia Ubisoft Reflections - Grow Home. Produkcja zadebiutowała na rynku wraz z nowym zwiastunem i w serwisie Steam wyceniona została na niecałe 8 euro.

Grow Home debiutuje na Steam i nie obsługuje Uplay. - Grow Home – eksperymentalna zręcznościówka debiutuje na rynku - wiadomość - 2015-02-05
Grow Home debiutuje na Steam i nie obsługuje Uplay.
W skrócie o Grow Home:
  • Producent: Ubisoft Reflections
  • Gatunek: gra zręcznościowa
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Cena: 7,99 euro (Steam)
  • Gra nie obsługuje Uplay

Wczoraj, 4 lutego, po stosunkowo niedawnej zapowiedzi, na rynku zadebiutowała nowa produkcja studia Ubisoft Reflections – gra Grow Home, a więc eksperymentalna zręcznościówka traktująca o wspinaczce. Tytuł pozwala na wcielenie się w niewielkich rozmiarów robota o imieniu BUD, który, odwiedzając kolejne planety, zbiera nowe gatunki roślin, aby te pomogły zwiększyć poziom tlenu na planecie jego stwórców. Grow Home udostępnione zostało w serwisie Steam, gdzie wyceniono je na 7,99 euro (około 33 złote). Premiera tej uroczo prezentującej się gry zręcznościowej przyniosła ze sobą publikację nie mniej urokliwego zwiastuna, który możecie obejrzeć na końcu niniejszego newsa.

Słowem przypomnienia warto jeszcze dodać, że rozgrywka koncentruje się tutaj przede wszystkim na eksplorowaniu poszczególnych lokacji i wspinaczce. Szczególnie warto zwrócić uwagę na ten drugi element, ponieważ został on bardzo rozbudowany i umożliwia kontrolowanie z osobna każdej ręki naszego robota. Jeżeli dorzucimy do tego silnik fizyczny proceduralnie generujący animacje naszego bohatera, całość naprawdę zaoferować może kilka godzin dobrej zabawy. Rozgrywka prezentuje się interesująco tym bardziej, że autorzy zdecydowali się zainwestować w prosty, ale atrakcyjny styl graficzny, pełny różnokolorowych powierzchni.