Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 września 2023, 12:58

Prześliczna figurka Geralta w gorącej promocji! Gratka dla fanów Wiedźmina

Skorzystaj z wrześniowych okazji Amazon Prime i spraw sobie prezent. Zachwycająca detalami figurka Geralta z Rivii to świetna ozdoba, którą powinien mieć każdy fan uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Źródło fot. Dark Horse; materiały promocyjne
i

Postacie w Wiedźminie 3 wyróżniały się wyjątkowo szczegółowymi modelami, dzięki którym jeszcze łatwiej było wejść w fantastyczny wirtualny świat. Teraz można mieć realny model ulubionego bohatera. W ramach okazji Amazon Prime każdy subskrybent usługi może w promocyjnej cenie kupić Geralta z Rivii w pełnym rynsztunku szkoły niedźwiedzia.

Amazon Prime kosztuje 49 zł za rok i poza specjalnymi okazjami na Amazon.pl można skorzystać również z bogatej biblioteki filmów oraz seriali na Prime Video, a także otrzymać darmowe gry i prezenty na platformie streamingowej Twitch.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Figurka Geralta w rynsztunku szkoły niedźwiedzia

Postać wiedźmina wygląda niczym żywcem wyciągnięta z gry i postawiona na niewielkim postumencie. Geralt ewidentnie będzie walczył z ludźmi, ponieważ w dłoni dzierży stalowy miecz, a na plecach ma schowany ten srebrny. Największe wrażenie robi oczywiście zbroja, która świetnie odwzorowuje jeden z głównych rynsztunków.

Cena figurki jest wyjątkowa niska i wynosi zaledwie 203,99 zł, co jest prawdziwą okazją, z której warto skorzystać. Należy jednak pamiętać, że promocja obowiązuje wyłącznie członków programu Amazon Prime. Warto pamiętać, że kończy się ona dzisiaj, dlatego warto się pospieszyć, żeby zdobyć ten wyjątkowy model w niższej cenie.

Kup model Geralta z Rivii w rynsztunku szkoły niedźwiedzia za 203,99 zł

Fani Wiedźmina mogą jeszcze zainteresować się innymi modelami, które są dostępne w promocji w sklepie internetowym Amazon.pl:

Więcej ciekawych ofert oraz promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej