Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 marca 2022, 11:50

155 tysięcy złotych dla potrzebujących - zakończyła się akcja Gracze Ukrainie

Dobiegła końca zbiórka Gracze Ukrainie, zorganizowana przez redakcję GRYOnline.pl oraz inne polskie portale oraz youtuberów związanych z grami. Wspólnie udało nam się zebrać ponad 155 tysięcy złotych.

Blisko miesiąc temu redakcja GRYOnline.pl wraz z innymi polskimi portalami i youtuberami skupiającymi się na grach ruszyła z akcją Gracze Ukrainie, mającą na celu pomoc finansową osobom dotkniętym rosyjską agresją na naszych wschodnich sąsiadów. Choć czasy bez wątpienia są ciężkie, gracze po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serce. Razem na platformie Siepomaga.pl udało nam się zebrać 155 538,90 złotych.

Zbiórkę wsparło łącznie 1429 osób. Wśród nich znaleźli się pracownicy GRYOnline.pl, którzy wpłacili na rzecz potrzebujących z Ukrainy 7595 złotych. Zgodnie z obietnicą firma dorzuciła drugie tyle.

155 tysięcy złotych dla potrzebujących - zakończyła się akcja Gracze Ukrainie - ilustracja #1

Z całego serca dziękujemy każdemu graczowi, który zdecydował się podzielić swoimi pieniędzmi i pomóc ludziom, którzy w wielu przypadkach stracili cały dorobek swojego życia. Wdzięczność należy się zatem nie tylko czytelnikom GRYOnline.pl, ale również Arhn.eu, CDAction.pl, Eurogamer.pl, Filmweb.pl, Gamerweb.pl, Gram.pl, GramyNaMaxa.pl, ITHardware.pl, KomputerSwiat.pl, Konsolowe.info, naEKRANIE.pl, pl.IGN.com, PolskiGamedev.pl, Polygamia.pl, PPE.pl i XGP.pl, a także widzom Arkadikussa, Diablesa, Gospody RPG, Grzegorza Bobreka, Kacpra Pitali, Komisarza Robaka, Marcina Strzyżewskiego, NRGeeka, Pixel Nerda, PrzeGrywa, Remigiusza Maciaszka, Rojsona, Rysława, SAGA Grand Melee Poland, Szymona „Heda” Lieberta, Tomka „quaza” Drabika, tvgry, ZagrajnikTV oraz Ziemniaka. Pamiętajcie – razem jesteśmy silniejsi.

  1. Oficjalna strona Siepomaga

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej